Kontakt Distriktskontoret

Distriktskontoret til Akershus Røde Kors er bindeleddet mellom hovedkontor og lokalforeningene og har flere ansatte som arbeider med å bistå de frivillige med tilrettelegging av humanitært arbeid.

Distriktskontoret holder til i Skedsmogata 3C i Lillestrøm, og tilbyr bistand til alle lokalforeningene i Akershus. Kontoret har åpningstid kl. 09:00-15:00 fra mandag til fredag. Arbeidstiden til den enkelte kan variere noe etter frekvensen av kveldsmøter, reiser m.m.

Vi vil gjerne høre fra deg. Snakk med oss på Facebook, Twitter eller send en e-post til dk.akershus@redcross.no. Du kan også ta kontakt direkte med din nærmeste lokalforening, eller ta kontakt med oss på distriktskontoret:

Michael Hagring
Daglig leder
E-post
michael.hagring@redcross.no
Mobil
932 52 638
Sigbjørn Skandsen
Assisterende Daglig Leder
E-post
sigbjorn.skandsen@redcross.no
Telefon
482 35 415
Mobil
482 35 415
Hildigunn Hauger-Dalsgård
Porsjektleder Trandum og ansvarlig for vitnestøtte på distriktsnivå
E-post
hilhau@redcross.no
Mobil
450 10 829
Naomi Masuda
Ansvarlig for Besøkstjenesten, Besøksvenn med Hund, Flyktningguide og andre migrasjonsaktiviteter
E-post
naomi.masuda@redcross.no
Mobil
928 34 499
Jørund Hansen
Ansvarlig for Røde Kors Skolen, Lederutviklingsprogrammet (LOUP), organisasjonsutvikling i distriktet og for å bygge lokal kapasitet.
E-post
jorund.hansen@redcross.no
Mobil
926 47 456
Sofie Bundgaard Vilhelmsen
Ansvarlig for Leksehjelp, Norsktrening, Kompis og ROM for Frivillighet
E-post
sofie.vilhelmsen@redcross.no
Mobil
412 68 358
Lise Solvoll
Ansvarlig for Oppvekst, tilrettelegger for sommerleir for ungdom, Ferie for alle, seksuell helse og ungdomsdelegater. Gatemegling, kursing og oppfølging av frivillige gatemeglere, ungdommer i målgruppen og samarbeidspartnere.
E-post
lise.solvoll@redcross.no
Mobil
452 78 349
Line Rak Haugen
Kontakt for BARK og RØFF
E-post
line.haugen@redcross.no
Mobil
950 82 818
Tor Øyvind Bertheussen
Ansvarlig for Beredskap og Hjelpekorps
E-post
tor.bertheussen@redcross.no
Mobil
908 24 771
Pernille Berger
Ansvarlig for Hjelpekorps og Beredskap
E-post
pernille.berger@redcross.no
Mobil
916 22 375
Gurvir Singh Grewal
Ansvarlig for Nettverk etter soning og tilrettelegger for D-råd omsorg
E-post
gurvir.grewal@redcross.no
Mobil
976 08 563
Eva Walicki
Permisjon fram til januar 2020.  Ta kontakt med Lise Solvoll vedr. Gatemegling, kursing og oppfølging av frivillige gatemeglere, ungdommer i målgruppen og samarbeidspartnere, og Hildigunn Hauger-Dalsgård for vitnestøtte på distriktsnivå.
E-post
eva.walicki@redcross.no
Mobil
991 27 137
Inger-Lise Haarberg
Organisasjonskoordinator med ansvar for Distriktsinfo, RK Avisen
E-post
inger-lise.haarberg@redcross.no
Mobil
951 05 515

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler