Kontakt oss

Distriktskontoret holder til i leide lokaler hos Drammen Røde Kors i Tollbugata 52. Lokalt ansatte; Drammen; Globusgården på Strømsø torg, Kongsberg: Kirketorget 6, Ringerike: Soknedalsv. 25.

Mari Ann Morken 420 x 524
Mari Ann Morken
Daglig leder Buskerud Røde Kors
E-post
mari.morken@redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
+47 922 47 616
Kirsten Risum Pettersen 420x524
Kirsten Risum Pettersen
Nestleder/rådgiver (migrasjon/finansiering/rapportering)
E-post
kirsten.risum@redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
+47 994 60 604
Jorunn H. Kornerud
Jorunn Høgeli Kornerud
Rådgiver (opplæring/informasjon)
E-post
jorunn.kornerud@redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
+47 906 49 087
 Jane Grøtting 420x524
Jane Grøtting
Kontormedarbeider (fonds/økonomi/hotellkontakt/twinning)
E-post
jane.grotting@redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
+47 412 37 731
Jonas H. Gulbrandsen
Jonas Holmberg Gulbrandsen
Rådgiver hjelpekorps/beredskap
E-post
jonas.holmberg.gulbrandsen@redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
+47 991 68 948
Maria Besseberg
Maria Sybil Besseberg
Frivillighetskoordinator "Lokal kapasitet" (engasjement sept. 2017- sept. 2019)
E-post
maria.besseberg@redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
+47 980 62 401
Marit B. Svendesen
Marit Brekke Svendsen
Rådgiver  (Barnas Røde Kors/Ferie for alle/regnskap + lokalt ansatt i Ringerike og Hole Røde Kors
E-post
marit.svendsen@redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
976 02 665
Anniken 420x524 NY
Anikken Emilie Hjelde
Rådgiver (sosial inkludering/Røde Kors Ungdom/DiBa/Korsveien) (perm.2019)
E-post
anikken.hjelde@redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
+47 980 07 474

Lokalt ansatte;

Staale Trevland
Daglig leder i Ringerike og Hole Røde Kors
E-post
staale.trevland@redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
471 61 474
Marit B. Svendesen
Marit Brekke Svendsen
Rådgiver  (Barnas Røde Kors/Ferie for alle/regnskap + lokalt ansatt i Ringerike og Hole Røde Kors
E-post
marit.svendsen@redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
976 02 665
Parviz Salimi.jpg
Parviz Salimi
Flyktningguidekoordinator i Ringerike og Hole Røde Kors
E-post
flyktningeguide@ringerike.redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
930 23 953
Sidsel Mohn
Sidsel Mohn
Frivillighetskoordinator i Kongsberg Røde Kors
E-post
Sidsel.mohn@redcross.no
Telefon
22 05 40 00
Mobil
917 33 772