Kontakt Ringerike og Hole Røde Kors

Lokalforeningsleder: Espen I. Swang
E-post: leder@ringerike.redcross.no
Tlf: 90 02 40 50

Daglig leder: Staale Trevland
E-post: staale.trevland@redcross.no
Tlf: 47 16 14 74

Leder lokalråd Hjelpekorps: Morten Andersen
E-post: korpsleder@ringerike.redcross.no
Tlf: 95 24 66 67

Leder lokalråd Røde Kors Ungdom: Ailen Hellesø Spale
E-post: leder_ungdom@ringerike.redcross.no
Tlf:  8 62 00 40

Leder lokalråd Omsorg: Ann Karin Swang
E-post: leder_omsorg@ringerike.redcross.no
Tlf: 97 08 26 66

Leder Besøkstjenesten: Inger Jorunn Odda
E-post: leder_besokstjeneste@ringerike.redcross.no
Tlf: 97 09 12 36

Leder Flyktningguide: ingen pt.
E-post: leder_flyktningguide@ringerike.redcross.no
Tlf:

Leder Kvinnegruppa: Geirid Brennhagen
E-post: kvinnegruppa@ringerike.redcross.no
Tlf: 93 48 78 14

Leder Barnas Røde Kors Hole: Kristine Gravningsmyhr
E-post: leder_bark_hole@ringerike.redcross.no
Tlf: 98 46 75 67

Leder Barnas Røde Kors Ringerike: Marit Brekke Svendsen
E-post: marit.svendsen@redcross.no
Tlf: 97 60 26 65

Leder for Norsktrening: ingen pt.
E-post: leder_norsktrening@ringerike.redcross.no
Tlf:

Leder for Skravlekafeen: Anne Kristine Werket
E-post: skravlekafeen@ringerike.redcross.no
Tlf: 95 08 11 46

Leder for Vaffellaget: Anne Marie Henriksen
E-post: vaffellaget@ringerike.redcross.no
Tlf: 41 54 11 21

Leder for Leksehjelp: Ingen pt
E-post: leder_leksehjelp@ringerike.redcross.no
Tlf: 

Leder for besøk til innsatte i fengsel: Ingen pt
E-post:
Tlf: 

Salg av kurs: Christian Buen
E-post: kurs@ringerike.redcross.no
Tlf: 94 19 83 90

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler