Kontakt Hordaland Røde Kors

Vi vil gjerne høre fra deg. Snakk med oss på Facebook, Twitter eller send en e-post til dk.hordaland@redcross.no.

Du kan også ta kontakt direkte med din nærmeste lokalforening, eller ta kontakt med oss på distriktskontoret:

Lars Atle Skorpen
Daglig leder
E-post
lars.skorpen@redcross.no
Mobil
90 55 32 22
Thorbjørn Fosse
Seksjonsleder Lokal kapasitet
E-post
thorbjorn.fosse@redcross.no
Telefon
924 10 624
Einar Irjan Ananiassen
Seksjonsleder Hjelpekorps
E-post
einar.ananiassen@redcross.no
Telefon
982 35 717
Mobil
932 33 020
Ørjan Skaga
Seksjonsleder Migrasjon
E-post
orjan.skaga@redcross.no
Telefon
99 77 95 09
Randi Skjold
Økonomiansvarlig
E-post
randi.skjold@redcross.no
Telefon
917 57 539
Bente Grytøyr
Regnskap og Omsorg
E-post
bente.grytoyr@redcross.no
Mobil
900 67 693
David Yttervik Seetiangtham
Seksjonsleder Omsorg
E-post
david.yttervik.seetiangtham@redcross.no
Telefon
982 35 703
Paal Herland
Seksjonsleder Beredskap
E-post
paal.herland@redcross.no
Telefon
982 35 704
Mobil
464 12 300
Gry Olsen Tronvold
Prosjektleder Ensomhetsbekjempelse
E-post
gry.tronvold@redcross.no
Mobil
922 35 624
Alf Kåre Dalsbø
Prosjektleder Rekruttering
E-post
alf.dalsbo@redcross.no
Mobil
94 32 32 40
Ove Rio
Frivillighetskoordinator Fana, Fjell, Nordhordland, Alvøen og Laksevåg Røde Kors
E-post
ove.rio@redcross.no
Telefon
413 44 194
Mobil
924 83 274

Besøks- og postadresse
Sandbrekkeveien 95
5225 Nesttun
Sentralbord: +47 22 05 40 00 (9-15)

E-post: dk.hordaland@redcross.no

Fakturainformasjon
Faktura må sendes i EHF-format.
Sendes til Hordaland Røde Kors (org.nr 971 437 839)
Du får fakturareferanse fra kontaktpersonen din i Hordaland Røde Kors.
Forfallsfrist: 30 dager

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler