Kontakt Hordaland Røde Kors

Vi vil gjerne høre fra deg. Snakk med oss på Facebook, Twitter eller send en e-post til dk.hordaland@redcross.no.

Du kan også ta kontakt direkte med din nærmeste lokalforening, eller ta kontakt med oss på distriktskontoret:

lars atle sk
Lars Atle Skorpen
Daglig leder
E-post
lars.skorpen@redcross.no
Mobil
90 55 32 22
Thorbjørn sk
Thorbjørn Fosse
Seksjonsleder Lokal kapasitet
E-post
thorbjorn.fosse@redcross.no
Telefon
924 10 624
Einar sk
Einar Irjan Ananiassen
Seksjonsleder Hjelpekorps
E-post
einar.ananiassen@redcross.no
Telefon
982 35 717
Mobil
932 33 020
Orjan Skaga small
Ørjan Skaga
Seksjonsleder Migrasjon
E-post
orjan.skaga@redcross.no
Telefon
99 77 95 09
Signe Roald Lausten s-hv
Signe Roald Laustsen
Regnskapsleder
E-post
signe.roald.laustsen@redcross.no
Telefon
40 88 07 11
david-sk
David Yttervik Seetiangtham
E-post
david.yttervik.seetiangtham@redcross.no
Mobil
99631163
Bente sk
Bente Grytøyr
Regnskap og Omsorg
E-post
bente.grytoyr@redcross.no
Mobil
900 67 693
paal herland
Paal Herland
Koordinator Finsekursene
E-post
paal.herland@redcross.no
Telefon
982 35 704
Mobil
464 12 300
Gry Olsen Tronvold, svart-hvitt
Gry Olsen Tronvold
Prosjektleder Ensomhetsbekjempelse
E-post
gry.tronvold@redcross.no
Mobil
922 35 624
Alexander Benjamin
Alexander Benjamin
Frivillighetskoordinator
E-post
alexander.benjamin@redcross.no
Mobil
944 21 066
Alf-Kåre,-svart-hvitt
Alf Kåre Dalsbø
Prosjektleder Rekruttering
E-post
alf.dalsbo@redcross.no
Mobil
94 32 32 40
Ove, svart-hvitt
Ove Rio
Frivillighetskoordinator Fana, Fjell, Nordhordland, Alvøen og Laksevåg Røde Kors
E-post
ove.rio@redcross.no
Telefon
413 44 194
Mobil
924 83 274

Besøks- og postadresse
Sandbrekkeveien 95
5225 Nesttun
Sentralbord: +47 22 05 40 00 (9-15)

E-post: dk.hordaland@redcross.no

Fakturainformasjon
Faktura må sendes i EHF-format.
Sendes til Hordaland Røde Kors (org.nr 971 437 839)
Du får fakturareferanse fra kontaktpersonen din i Hordaland Røde Kors.
Forfallsfrist: 30 dager

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler