Kontakt oss

Røde Kors huset
Adresse: Keiser Wilhelmsgt. 68, 6003 ÅLESUND

Generelle henvendelser
Mail: aalesund@rodekors.org

Styret
Styreleder: Øystein Valde - oystein@raumarock.com
Nestleder: Gunnhild Eikrem Sandnes - gunnhild.sandnes@mimer.no
Styremedlem - beredskap; Ruben Iversen - ruben.iversen@rodekors.org
Styremedlem - kasserer: Terje Waksvik -  terje.waksvik@rodekors.org
Styremedlem - omsorg: Solveig Ness - s-ness@live.no

Ledere Lokalråd
Korpsleder hjelpekorps William Sander Kvalsund - korpsleder@rodekors.org

Leder for Omsorg: Torunn Hole - torunn.hole@online.no 

Leder for Røde Kors Ungdom: Lea Ho - yuettunglea@gmail.com

Frivilligkoordinator: Lasse Hoel - lasse.hoel@redcross.no

Valgkomitee: Øystein Valde - oystein@raumarock.com

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler