bilde av inngangspartiet til Oppland Røde Kors

Kontakt Oppland Røde Kors

Ansatte på distriktskontoret i Innlandet

Postboks 1167  
2806 Gjøvik
Gateadresse:
Fahlstrømsplass 1, 4 etg.
Telefon: 22 05 40 00
E-post: dk.oppland@redcross.no

Ansatte distriktskontoret i Innlandet

Siden januar 2020 er Oppland Røde Kors og Hedmark Røde Kors samorganisert som distriktskontoret for Røde Kors i Innlandet. Distriktskontoret har to avdelinger med kontorsteder på Hamar og Gjøvik. Vi er totalt 18 ansatte, som sammen vil yte service og tilrettelegge for de lokale tilbudene og all den gode aktiviteten i distriktets foreninger. Se oversikt over alle de ansatte ved distriktskontoret nedenfor.

Hanne-Gunn
Hanne-Gunn Røraas
Daglig leder Røde Kors i Innlandet
E-post
hanne-gunn.roraas@redcross.no
Mobil
957 96 494

 

Elin
Elin Heier Jorstad
Enhetsleder frivillighet og organisasjon
E-post
elin.jorstad@redcross.no
Mobil
982 85 926

 

ragnhild 2
Ragnhild Narum
Enhetsleder adm., økonomi og styring
E-post
ragnhild.narum@redcross.no
Mobil
943 24 611

 

Ole-Johan
Ole-Johan Dyste
Rådgiver hjelpekorps og organisasjon
E-post
ole-johan.dyste@redcross.no
Mobil
908 55 984

 

Annika
Annika Bylund
Rådgiver hjelpekorps og organisasjon
E-post
annika.bylund@redcross.no
Mobil
402 01 466

 

Ragnar
Ragnar Imset
Rådgiver beredskap og organisasjon
E-post
ragnar.imset@redcross.no
Telefon
905 26 193

 

Bjørn Eric
Bjørn Eric Grøndahl
Rådgiver beredskap og organisasjon
E-post
bjorneric.grondahl@redcross.no
Mobil
911 97 473

 

Helen
Helen Rønningsbakken
Rådgiver oppvekst og organisasjon
E-post
helen.ronningsbakken@redcross.no
Mobil
938 65 446

 

Khrystyna
Khrystyna Solomchak
Rådgiver sosial inkludering og organisasjon
E-post
khrystyna.solomchak@redcross.no
Mobil
451 92 955

 

Hege Lysholm
Hege Lysholm
Rådgiver sosial inkludering og organisasjon
E-post
hege.lysholm@redcross.no
Mobil
915 47 152

 

Even
Even Strømman
Prosjektleder nasjonal våketjeneste og org.
E-post
even.stromman@redcross.no
Mobil
950 65 066

 

Liv 2
Liv Holstad Vestby
Prosjektleder Barn og unge i Hedmark
E-post
liv.holstad.vestby@redcross.no
Mobil
976 62 640

 

Jane
Jane Kristiansen
Rådgiver administrasjon og regnskap
E-post
jane.kristiansen@redcross.no
Mobil
988 39 795

 

Kaja
Kaja Boska
Rådgiver økonomistyring og regnskap
E-post
kaja.boska@redcross.no
Mobil
414 74 217

 

Andreas reg
Andreas Lotterud
Informasjonsrådgiver
E-post
andreas.lotterud@redcross.no
Mobil
922 04 807

 

Lokalt ansatte

 

 Mariann Mikkelsen
Mariann Mikkelsen
Daglig leder Hamar Røde Kors
E-post
mariann.mikkelsen@redcross.no
Mobil
91821211

 

Oline Dalen
Oline Dalen
Frivillighetskoordinator Lillehammer Røde Kors
E-post
oline.dalen@redcross.no
Mobil
415 80 011

Last ned fullstendig oversikt over ansatte i PDF her!

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler