bilde av inngangspartiet til Oppland Røde Kors

Kontakt Oppland Røde Kors

Ansatte på distriktskontoret i Innlandet

Postboks 1167  
2806 Gjøvik
Gateadresse:
Fahlstrømsplass 1, 4 etg.
Telefon: 22 05 40 00
E-post: dk.oppland@redcross.no

Ansatte

Siden januar 2020 er Oppland Røde Kors og Hedmark Røde Kors samorganisert som distriktskontoret for Røde Kors i Innlandet. Distriktskontoret har to avdelinger med kontorsteder på Hamar og Gjøvik. Vi er totalt 18 ansatte, som sammen vil yte service og tilrettelegge for de lokale tilbudene og all den gode aktiviteten i distriktets foreninger. Se oversikt over alle de ansatte ved distriktskontoret nedenfor.

Hanne-Gunn Røraas
Daglig leder Røde Kors i Innlandet
E-post
hanne-gunn.roraas@redcross.no
Mobil
957 96 494

 

Elin Heier Jorstad
Enhetsleder frivillighet og organisasjon
E-post
elin.jorstad@redcross.no
Mobil
982 85 926

 

Ragnhild Narum
Enhetsleder adm., økonomi og styring
E-post
ragnhild.narum@redcross.no
Mobil
943 24 611

 

Ole-Johan Dyste
Rådgiver hjelpekorps og organisasjon
E-post
ole-johan.dyste@redcross.no
Mobil
908 55 984

 

Trond Kristensen
Rådgiver hjelpekorps og organisasjon
E-post
trond.kristensen@redcross.no
Mobil
900 43 111

 

Jo Geir Grande
Rådgiver hjelpekorps og organisasjon
E-post
jo.geir.grande@redcross.no
Mobil
488 87 911

 

Ragnar Imset
Rådgiver beredskap og organisasjon
E-post
ragnar.imset@redcross.no
Telefon
905 26 193

 

Bjørn Eric Grøndahl
Rådgiver beredskap og organisasjon
E-post
bjorneric.grondahl@redcross.no
Mobil
911 97 473

 

Mari Hushagen Langerud
Rådgiver oppvekst og organisasjon
E-post
mari.h.langerud@redcross.no
Mobil
416 10 920

 

Helen Rønningsbakken
Rådgiver oppvekst og organisasjon
E-post
helen.ronningsbakken@redcross.no
Mobil
938 65 446

 

Khrystyna Solomchak
Rådgiver sosial inkludering og organisasjon
E-post
khrystyna.solomchak@redcross.no
Mobil
451 92 955

 

Hege Lysholm
Rådgiver sosial inkludering og organisasjon
E-post
hege.lysholm@redcross.no
Mobil
915 47 152

 

Even Strømman
Prosjektleder nasjonal våketjeneste og org.
E-post
even.stromman@redcross.no
Mobil
950 65 066

 

Liv Holstad Vestby
Prosjektleder Barn og unge i Hedmark
E-post
liv.holstad.vestby@redcross.no
Mobil
976 62 640

 

Jane Kristiansen
Rådgiver administrasjon og regnskap
E-post
jane.kristiansen@redcross.no
Mobil
988 39 795

 

Kaja Boska
Rådgiver økonomistyring og regnskap
E-post
kaja.boska@redcross.no
Mobil
414 74 217

 

Andreas Lotterud
Informasjonsrådgiver
E-post
andreas.lotterud@redcross.no
Mobil
922 04 807

 

Last ned fullstendig oversikt over ansatte i PDF her!

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler