DK ansatte

Ansattinformasjon distriktskontoret

Per Arne Lea
Daglig leder
E-post
per.arne.lea@redcross.no
Mobil
994 41 963
Ane Omland
Rådgiver organisasjonsutvikling, prosjekt "Rogaland viser vei"
E-post
ane.omland@redcross.no
Mobil
415 17 623
Silje Fatnes
Kontormedarbeider. Booking av Aktivitetssentrene Svanevatn & Marka
E-post
silje.fatnes@redcross.no
Mobil
412 44 509
Cecilie Inderdal
Frivillighetskoordinator beredskap, Røde Kors Hjelpekorps
E-post
cecilie.inderdal@redcross.no
Mobil
992 71 974
Kjersti Krogedal Høie
Frivillighetskoordinator migrasjon
E-post
kjersti.krogedal@redcross.no
Mobil
916 30 345
Dunja Ibradzic
Flyktningguidekoordinator Sør
E-post
dunja.ibradzic@redcross.no
Mobil
416 28 742
Veslemøy Waage
Flyktningguidekoordinator Nord. Visitor, Besøkstjeneste, Besøkshund
E-post
veslemoy.waage@redcross.no
Mobil
481 11 322
Normann-Andrè Kleiven
Frivillighetskoordinator informasjon, GDPR, Mitt Røde Kors, DiBa, Ferie for alle
E-post
Normann-Andre.Kleiven@redcross.no
Mobil
911 90 678
Cathrine Karlson
Frivillighetskoordinator Røde Kors Ungdom, int. distriktssamarbeid, turer for funksjonshemmede
E-post
Cathrine.karlson@redcross.no
Mobil
908 73 565
Silje Lea
Nasjonal prosjektleder Henry - Førstehjelp for barnehagebarn
E-post
Silje.Lea@redcross.no
Mobil
929 82 078
Kjersti Kvale
Frivillighetskoordinator Nord, RØFF, BARK, leksehjelp, RK-skolen, Korsveien
E-post
kjersti.kvale@redcross.no
Mobil
900 31 836

Røde Kors Førstehjelp - salg av førstehjelpskurs- og utstyr

rodekorsforstehjelp.no

Rune Byre
Avdelingssjef Sør-Vest
E-post
rune.byre@rodekorsforstehjelp.no
Mobil
959 17 152
Geir Ove Skaarstad
Salgskonsulent Røde Kors Førstehjelp Sør-Vest
E-post
go@rodekorsforstehjelp.no
Mobil
921 41 516

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler