DK ansatte

Ansattinformasjon i distriktet

Adresse og kontaktinformasjon til ansatte i Rogaland Røde Kors

DK Per Arne L.
Per Arne Lea
Daglig leder
E-post
per.arne.lea@redcross.no
Mobil
994 41 963
DK Silje L
Silje Lea
Nestleder/kommunikasjon
E-post
Silje.Lea@redcross.no
Mobil
929 82 078
MicrosoftTeams-image (4)
Vilja Mundheim
Beredskap/Administrasjon/Hytteutleie/ blodgivertjenesten
Kontorsted
Rogaland
E-post
vilja.mundheim@redcross.no
Mobil
412 44 509
Susanne Moss
Susanne Moss
Hjelpekorps/RØFF/Søk og redning
Kontorsted
Sandnes
E-post
susanne.moss@redcross.no
Mobil
40 10 97 64
DK Kjersti K.H
Kjersti Krogedal Høie
Flyktningguide (Sandnes/Sola)
E-post
kjersti.krogedal@redcross.no
Mobil
916 30 345
DK Dunja I
Dunja Ibradzic
Flyktningguide (Randaberg)/Temakurs Migrasjon
E-post
dunja.ibradzic@redcross.no
Mobil
416 28 742
DK Helle Aa.
Helle Øvstedal Aanonsen
Plan/Rapportering/Tilskudd/Internasjonalt arbeid
E-post
helle.aanonsen@redcross.no
Mobil
913 86 188
Utne
Monica Utne
Flyktningguide/Besøkstjenesten/Visitortjenesten (Karmøy og Haugesund)
Kontorsted
Haugesund
E-post
monica.utne@redcross.no
Mobil
465 09 480
Ekaterina Pereprosova DK
Ekaterina Pereprosova
Flyktningguide (Sandnes/Sola), ansattkontakt D-råd Omsorg
Kontorsted
Sandnes
E-post
ekaterina.pereprosova@redcross.no
Mobil
940 82 432
userphoto
Renate Nordbø
Henry og førstehjelp
Kontorsted
Sandnes
E-post
renate.nordbo@redcross.no
Mobil
+4795279076
MicrosoftTeams-image (5)
Ingrid Marie Hansen
FFA/BARK
Kontorsted
Sandnes
E-post
ingrid.marie.hansen@redcross.no
Mobil
+4791561256

Røde Kors Førstehjelp - salg av førstehjelpskurs- og utstyr

Besøk nettside til Røde Kors Førstehjelp

DK Rune B (2)
Rune Byre
Avdelingssjef Sør-Vest
E-post
rune.byre@rodekorsforstehjelp.no
Mobil
959 17 152