Kontakt oss

Her finner du en oversikt over kontaktpersoner i Sandnes Røde Kors

Sandnes Røde Kors
Roald Amundsensgate 20
E-post:  post@sandnesrodekors.no
Besøk oss på Facebook

AKTIVITETSLEDERE

Barnas Røde Kors (BARK)
Kontaktperson: Elin Iren Østbø Berge. 
E-post: bark@sandnesrodekors.no

Besøksvenn
Kontaktperson: Turid B. Rekevik. 
E-post:  besokstjeneste@sandnesrodekors.no

Besøksvenn med hund
Kontaktperson: Cecilie Inderdal 
E-post: cecilie.inderdal@redcross.no

Flyktningguide
Kontaktperson:

Gatemegling
Kontaktperson: Janne Tveit   
E-post: gatemegling@sandnesrodekors.no

Hjelpekorps
E-post: korpsleder@hjelpekorpset.org

Klubben
Kontaktperson: Marianne Seim Haaland. 
E-post: marianne.seim@lyse.net

Leksehjelp
Kontaktperson: Robert Graeme Dick    
E-post: graeme@rgdo.no

Nettverk etter soning
Kontaktperson: Ingrid Neteland. 
E-post: ingrid.neteland@redcross.no

Norsktrening
Kontaktperson: Tove Gilje Krogh
E-post:   tgkrogh@icloud.com

RØFF
Kontaktperson: Anne Lise Kluge. 
E-post: roff@sandnesrodekors.no

Vitnestøtte
Kontaktperson: Anne Marie Boganes.
E-post: anne.marie@boganes.com

 

 

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler