Ansatte i Røde Kors i Trøndelag

De ansatte ved distriktskontoret arbeider med å bistå våre frivillige med tilrettelegging av det humanitære arbeidet. Distriktskontoret har kontorsted i Steinkjer og Trondheim.

Tor Andre Weiseth

Daglig leder, Sør-Trøndelag Røde Kors og Nord-Trøndelag Røde Kors.
Kontorsted: Steinkjer og Trondheim
Telefon: 932 22 139 / Sentralbord +47 22 05 40 00
E-post: tor.andre.weiseth@redcross.no

Marita Hoel Fossen

Daglig leder, Trondheim Røde Kors
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 468 69 812 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: marita.fossen@redcross.no

Aleksander Båtnes

Rådgiver kommunikasjon og samfunn
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 926 58 846 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: aleksander.batnes@redcross.no 

Lill Trude Myrslo

Rådgiver kommunikasjon
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 412 96 984 / Sentralbord: +47 74 15 08 80 
E-post: lill.myrslo@redcross.no

Svein-Eric Bolland

Seniorrådgiver beredskap
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 905 39 524 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: svein-eric.bolland@redcross.no

Enhet frivillighet

Anne Ulvin

Enhetsleder
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 934 95 191 / Sentralbord: +47 74 15 08 80 
E-post: anne.ulvin@redcross.no

Henry Skevik

Rådgiver hjelpekorps
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 970 67 377 / Sentralbord: +47 74 15 08 80 
E-post: henry.skevik@redcross.no

Hege-Iren Karlsen (vikar for Audhild Vollan)

Rådgiver omsorg
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 464 11 760 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: hege-iren.karlsen@redcross.no

Espen Bjerknes (vikar for Mona Jentoftsen)

Rådgiver oppvekst og ungdom
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 977 16 614 / Sentralbord +47 22 05 40 00
E-post: espen.bjerknes@redcross.no

Arne Espen Dillan

Rådgiver opplæring
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 918 39 989 / Sentralbord +47 74 15 08 80 
E-post: arne.dillan@redcross.no

Katrine Ingebrigtsen

Rådgiver Ferie for alle
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 922 25 170 / Sentralbord +47 74 15 08 80 
E-post: katrine.ingebrigtsen@redcross.no

Enhet administrasjon og styring

Veronica Sve

Enhetsleder
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 971 47 839 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: veronica.sve@redcross.no

Wenche Lundås

Rådgiver økonomi, Sør-Trøndelag Røde Kors
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 930 16 150 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: wenche.lundas@redcross.no

Monica Bartnes

Rådgiver økonomi og administrasjon, Nord-Trøndelag Røde Kors
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 412 39 591 / 74 15 08 80 / Sentralbord: +47 74 15 08 80 
E-post: monica.bartnes@redcross.no

Eva Merete Stamnes

Rådgiver økonomi, Stjørdal Røde Kors
Kontorsted: Stjørdal
Telefon: 977 74 765 / Sentralbord: +47 74 15 08 80 
E-post: eva.merete.stamnes@redcross.no

Enhet prosjekt og lokalt ansatte

Jannike Bostad                                                                             

Enhetsleder
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 926 06 431 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-pos: jannike.bostad@redcross.no

Ida Westerhus   

Koordinator migrasjon og gatemegling
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 924 03 171 / Sentralbord: +47 74 15 08 80 
E-post: ida.westerhus@redcross.no

Sissel Thorsen

Daglig leder Namsos Frivilligsentral
Kontorsted: Namsos
Telefon: 469 04 544 / Sentralbord: +47 74 15 08 80 
E-post: sissel.thorsen@redcross.no

Tone Smistad

Koordinator nettverk
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 412 41 543 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: tone.smistad@redcross.no

Thora Fornes

Koordinator Røde Kors Kafé
Kontorsted: Verdal
Telefon: 977 88 670 / Sentralbord: +47 74 15 08 80 
E-post: thora.fornes@redcross.no

Trondheim Røde Kors

Marita Hoel Fossen

Daglig leder
Telefon: 468 69 812 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: marita.fossen@redcross.no

Sabine Nørstrud

Rådgiver administrasjon
Telefon: 907 99 299/ Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: sabine.norstrud@redcross.no

Linda Knudsen

Rådgiver frivillighet
Telefon: 910 05 125 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: linda.knudsen@redcross.no  

Solveig Reitan

Koordinator Besøkstjeneste
Telefon: 402 00 574 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: solveig.reitan@redross.no

Camilla Gerhardsen                                                                

Daglig leder Saupstad Frivilligsentral
Telefon: 97 77 07 46 / 73 01 56 23 
E-post: camilla.gerhardsen@redcross.no

Anders Näsström

Senterleder Fellesverket
Telefon: 959 07 367 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: anders.nasstrom@redcross.no

Eirin Pålsdatter Eidshaug

Koordinator migrasjon
Telefon: 900 82 412 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: eirin.palsdatter.eidshaug@redcross.no

Maria Knutsdotter Langås

Rådgiver migrasjon (Trondheim kommune)
Telefon: 932 85 442 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: maria.knutsdotter.langas@redcross.no

Marie Borgen Hellerud

Koordinator LINK og besøkstjeneste
Telefon: 412 27 440 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: marie.borgen.hellerud@redcross.no

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler