Ansatte i Røde Kors i Trøndelag

De ansatte ved distriktskontoret arbeider med å bistå våre frivillige med tilrettelegging av det humanitære arbeidet. Distriktskontoret har kontorsted i Steinkjer og Trondheim.

Sentralbord Nord-Trøndelag Røde Kors

+47 74 15 08 80

Sentralbord Sør-Trøndelag Røde Kors

+47 22 05 40 00

Tor Andre Weiseth

Daglig leder, Sør-Trøndelag Røde Kors og Nord-Trøndelag Røde Kors.
Kontorsted: Steinkjer og Trondheim
Telefon: 932 22 139
E-post: tor.andre.weiseth@redcross.no

Marita Hoel Fossen

Daglig leder, Trondheim Røde Kors
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 468 69 812
E-post: marita.fossen@redcross.no

Aleksander Båtnes

Rådgiver kommunikasjon og samfunn
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 926 58 846
E-post: aleksander.batnes@redcross.no 

Svein-Eric Bolland

Seniorrådgiver beredskap
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 905 39 524
E-post: svein-eric.bolland@redcross.no

Enhet frivillighet

Anne Ulvin

Enhetsleder
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 934 95 191
E-post: anne.ulvin@redcross.no

Henry Skevik

Rådgiver hjelpekorps
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 970 67 377
E-post: henry.skevik@redcross.no

Audhild Vollan

Rådgiver omsorg
Kontorsted: Trondheim
Telefon:  / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: audhild.vollan@redcross.no

Mona Jentoftsen

Rådgiver oppvekst og ungdom
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 
E-post: mona.jentoftsen@redcross.no

Hege-Iren Karlsen

Rådgiver Ferie for alle
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 464 11 760


E-post: katrine.ingebrigtsen@redcross.no

Enhet administrasjon og styring

Veronica Sve

Enhetsleder
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 971 47 839
E-post: veronica.sve@redcross.no

Wenche Lundås

Rådgiver økonomi, Sør-Trøndelag Røde Kors
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 930 16 150
E-post: wenche.lundas@redcross.no

Monica Bartnes

Rådgiver økonomi og administrasjon, Nord-Trøndelag Røde Kors
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 412 39 591
E-post: monica.bartnes@redcross.no

Eva Merete Stamnes

Rådgiver økonomi, Stjørdal Røde Kors
Kontorsted: Stjørdal
Telefon: 977 74 765
E-post: eva.merete.stamnes@redcross.no

Enhet prosjekt og lokalt ansatte

Jannike Bostad

Enhetsleder
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 926 06 431
E-pos: jannike.bostad@redcross.no

Ida Westerhus

Koordinator migrasjon og gatemegling
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 924 03 171
E-post: ida.westerhus@redcross.no

Sissel Thorsen

Daglig leder Namsos Frivilligsentral
Kontorsted: Namsos
Telefon: 469 04 544
E-post: sissel.thorsen@redcross.no

Tone Smistad

Koordinator nettverk
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 412 41 543
E-post: tone.smistad@redcross.no

Thora Fornes

Koordinator Røde Kors Kafé
Kontorsted: Verdal
Telefon: 977 88 670
E-post: thora.fornes@redcross.no

Lisbeth Lein

Prosjektleder for ABC – for bedre mental sunnhet
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 975 03 912
E-post: lisbeth.lein@redcross.no

Siv-Lena Mjønes

Prosjektmedarbeider Namsos Frivilligsentral
Kontorsted: Namsos
Telefon: 416 56 038
E-post: siv-lena.mjones@redcross.no

Trondheim Røde Kors

Marita Hoel Fossen

Daglig leder
Telefon: 468 69 812
E-post: marita.fossen@redcross.no

Sabine Nørstrud

Rådgiver administrasjon
Telefon: 907 99 299
E-post: sabine.norstrud@redcross.no

Linda Knudsen

Rådgiver frivillighet
Telefon: 910 05 125
E-post: linda.knudsen@redcross.no  

Camilla Gerhardsen

Daglig leder Saupstad Frivilligsentral
Telefon: 97 77 07 46 / 73 01 56 23 
E-post: camilla.gerhardsen@redcross.no

Anders Näsström

Senterleder Fellesverket
Telefon: 959 07 367
E-post: anders.nasstrom@redcross.no

Eirin Pålsdatter Eidshaug

Koordinator vennefamilie og mentorfamilie
Telefon: 900 82 412
E-post: eirin.palsdatter.eidshaug@redcross.no

Maria Knutsdotter Langås

Rådgiver migrasjon (Trondheim kommune)
Telefon: 932 85 442
E-post: maria.knutsdotter.langas@redcross.no

Marie Borgen Hellerud

Koordinator, LINK
Telefon: 976 25 630 / 412 27 440
E-post: marie.borgen.hellerud@redcross.no
E-post: post@linktrondheim.no

Mathias Jamtli Rye

Miljøarbeider Fellesverket og koordinator migrasjon
Telefon: 404 69 878
E-post: mathias.rye@redcross.no

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler