Kontakt Telemark Røde Kors

Besøksadresse og kontakte info til ansatte

Besøksadresse: Torggata 6, 3624 Skien
Post: Postboks 3060 Handelstorget, 3707 Skien
Faktura: EHF-format til organisasjonsnummer 971 432 470

Ledelse

201104_Ellen_Haagenrud_Grønlid_nettsider
Ellen Haagenrud Grønlid
Daglig leder
Kontorsted
Skien
E-post
ellen.gronlid@redcross.no
Mobil
99505456
201103_Morten_Hagen_nettside
Morten Hagen
Nestleder - hjelpekorps og beredskap
Kontorsted
Skien
E-post
morten.hagen@redcross.no
Mobil
975 36 584

Kommunikasjon:

201103_Bjørn_Runar_Sodeland_nettside
Bjørn Runar Foss Sodeland
Kommunikasjonsrådgiver
Kontorsted
Skien
E-post
bjorn.sodeland@redcross.no
Mobil
45661232

Barn og ungdom:

201103_Tonje_Skaate_Pettersen_nettside
Tonje Skåte Pettersen
Prosjektleder Fellesverket Henrys Hus og Innafor
Kontorsted
Porsgrunn og Skien
E-post
tonje.skate.pettersen@redcross.no
Mobil
970 08 277
201103_Martha_Beate_Johansen_Bjerketvedt_nettsider
Martha Beate Johansen Bjerketvedt
Fellesverket Henrys Hus
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
martha.beate.johansen.bjerketvedt@redcross.no
Mobil
412 02 513
200924_andrea_nett
Nemi Andrea Heggelid Paulsen
Fellesverket Henrys Hus
Kontorsted
Porsgrunn
E-post
nemi.andrea.heggelid.paulsen@redcross.no
201030_Gloria_Leiyan_nettside
Gloria Leiyan
Gatemegling og Flexid
Kontorsted
Skien
E-post
gloria.leiyan@redcross.no
Mobil
95159655
anne_portrett_2
Anne Wåsjø Hals
Barnas Røde Kors og Ferie for alle
Kontorsted
Skien og Kragerø
E-post
anne.hals@redcross.no
Mobil
92863591
mona tveitan
Mona Tveitan
Ferie for alle
Kontorsted
Skien
E-post
mona.tveitan@redcross.no
Mobil
45864941
MarlenaSljivo_portrett
Marlena Sljivo
Ung i Røde Kors, RØFF, opplæring, frivilligvert, internasjonalt arbeid
Kontorsted
Skien
E-post
marlena.sljivo@redcross.no
Mobil
48020757

Omsorg:

201103_Anita_Haugo_Fredly_nettside
Anita Haugo Fredly
Nettverk Midt-Telemark
Kontorsted
Ulefoss
E-post
anita.fredly@redcross.no
Mobil
90882139
201104_Line_Wright_Lia_nettsider
Line Wright Lia
Nettverk Skien, Kom videre mann Skien, flyktningguide og flerkultur Bamble
Kontorsted
Skien
E-post
line.lia@redcross.no
Mobil
99408740
201028_Samira Shaya_nettsider
Samira Shaya
Flyktningguide og flerkultur Porsgrunn og Skien
Kontorsted
Skien og Porsgrunn
E-post
samira.shaya@redcross.no
Mobil
41461911
201106_Knut_Jost_Arntzen_nettside
Knut Jost Arntzen
Leksehjelp, visitor, vitnestøtte, sykehusguide og kriseomsorg. Ansvarlig for personvern
Kontorsted
Skien
E-post
knut.jost.arntzen@redcross.no
Mobil
995 96 988
201106_Brynhild_Hardang_Hanto_nettsider
Brynhild Hardang Hanto
Besøkstjenesten, leksehjelp Nome og Midt-Telemark, flerkultur Nome og Midt-Telemark
Kontorsted
Skien og Bø
E-post
brynhild.hardang.hanto@redcross.no
Mobil
97515146

Organisasjonsutvikling:

201103_Harald_Tønnes_nettside
Harald Tønnes
Mitt Røde Kors, lederutvikling, regnskapsføring lokalforening (permisjon)
Kontorsted
Skien
E-post
harald.tonnes@redcross.no
Mobil
99485234

Bø frivilligsentral:

141016_portettelisabeth_Width_130
Elisabeth Haugen
Daglig leder Bø Frivilligsentral
Kontorsted
E-post
elisabeth.haugen@redcross.no
Telefon
35953200

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler