Kontakt Telemark Røde Kors

Besøksadresse og kontakte info til ansatte

Besøksadresse: Torggata 6, 3624 Skien
Post: Postboks 3060 Handelstorget, 3707 Skien
Faktura: EHF-format til organisasjonsnummer 971 432 470

Ansatte

Ellen hg 2020
Ellen Haagenrud Grønlid
Daglig leder
E-post
ellen.haagenrud.gronlid@redcross.no
Mobil
99505456
Morten Hagen
Morten Hagen
Nestleder
E-post
morten.hagen@redcross.no
Mobil
975 36 584
200917_BjørnSodeland_lite
Bjørn Runar Foss Sodeland
Kommunikasjonsrådgiver
E-post
bjorn.sodeland@redcross.no
Mobil
45661232
tonjeportrett
Tonje Skåte Pettersen
Prosjektleder Fellesverket Henrys Hus
E-post
tonje.skate.pettersen@redcross.no
Mobil
970 08 277
141020_portrettingrid_sidelengs
Ingrid Eriksrød
Saksbehandler hjelpekorps
E-post
ingrid.eriksrod@redcross.no
Mobil
91889479
anne_portrett_2
Anne Wåsjø Hals
Frivillighetskoordinator - Barnas Røde Kors og Ferie for alle
E-post
anne.solberg.wasjo@redcross.no
Mobil
92863591
mona tveitan
Mona Tveitan
Frivillighetskoordinator - Ferie for alle
E-post
mona.tveitan@redcross.no
Mobil
45864941
anitportrett
Anita Haugo Fredly
Frivillighetskoordinator Midt-Telemark
E-post
anita.fredly@redcross.no
Mobil
90882139
knut portrett
Knut Jost Arntzen
Prosjektleder lokal kapasitet
E-post
knut.jost.arntzen@redcross.no
Mobil
995 96 988
Line Lia
Line Wright Lia
Frivillighetskoordinator
E-post
line.lia@redcross.no
Mobil
99408740
MarlenaSljivo_portrett
Marlena Sljivo
Frivillighetskoordinator
E-post
marlena.sljivo@redcross.no
Mobil
48020757
haraldtonnes_portrett
Harald Tønnes
Rådgiver opplæring (permisjon)
E-post
harald.tonnes@redcross.no
Mobil
99485234
GloriaLeyan_sidelengs
Gloria Leiyan
Frivillighetskoordinator
E-post
gloria.leiyan@redcross.no
Mobil
95159655
SamiraShaya_sidelengs
Samira Shaya
Flyktningguidekoordinator
E-post
samira.shaya@redcross.no
Mobil
41461911
141016_portettelisabeth_Width_130
Elisabeth Haugen
Leder Bø Frivilligsentral
E-post
elisabeth.haugen@redcross.no
Telefon
35953200
Brynhild hanto
Brynhild Hardang Hanto
Lokal kapasitet
E-post
brynhild.hardang.hanto@redcross.no
Mobil
97515146
martha
Martha Beate Johansen Bjerketvedt
Prosjektkoordinator Fellesverket Henrys Hus
E-post
martha.beate.johansen.bjerketvedt@redcross.no
Mobil
412 02 513
andrea
Nemi Andrea Heggelid Paulsen
Prosjektmedarbeider Fellesverket Henrys Hus
E-post
nemi.andrea.heggelid.paulsen@redcross.no

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler