Kontakt Troms Røde Kors

Her finner du kontaktinfo på ansatte, distriktstyret og distriktrådene i Troms Røde Kors

Besøks- og postadresse

Havnegata 20
9405 Harstad

E-postadresse Troms Røde Kors

posttroms@redcross.no

Fakturaadresse Troms Røde Kors

Inngående faktura mottas som EHF, iht Norges Røde Kors innkjøpsreglement

Organisasjonsnummer / VAT nr: 971 432 489

Parkering

Kommunale parkeringsplasser like utenfor kontoret

Ansatte i Troms Røde Kors

Daglig Leder Troms Røde Kors

Tord Eriksen
Tel: 957 04 786
E-post: tord.eriksen@redcross.no

Rådgiver Marit Elverland (Tromsø)
Tel: 951 04 884
E-post: marit.elverland@redcross.no

Rådgiver økonomi Trond Henningsen
Tel: 990 16 869
E-post: trond.henningsen@redcross.no

Tilrettelegger kommunikasjon Solveig Saue
Tel: 913 07 172
E-post: solveig.saue@redcross.no

Tilrettelegger Midt-Troms Wenche Kanstad
Tel: 458 61 880
E-post: wenche.kanstad@redcross.no

Tilrettelegger Nord Borghild Braastad
Tel: 995 44 080
E-post: borghild.braastad@redcross.no

Distriktsstyret

Leder Svein O. Leiros, Birtavarre
Tel: 957 93 799
E-post: svein.leiros@nordtroms.net

Nestleder Edd-Magne Torbergsen, Sandstrand
Tel: 911 63 507 
E-post: edd-mt@online.no 

Distriktsrådene

Hjelpekorps
Leder Maria Samuelsson
Tel: 981 36 657 
E-post: maria.samuelsson85@gmail.com

Omsorg
Leder Elsa Floer
Tel: 413 21 528
E-post: els-floe@online.no

Ungdom
For tiden vakant

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler