Kontakt Tromsø Røde Kors

Har du et spørsmål eller ønsker du å komme i kontakt med oss?

Røde Kors-huset

Besøks- og postadresse:
Jonas Lies gt 31
9009 Tromsø
Du er hjertelig velkommen til å stikke innom.

Du kan også ta kontakt på e-post eller sentralbordet:
tromso@redcross.no
Tel: 776 13 661

Du finner oss også på Facebook.

I tilfelle akutt skade eller ulykke, kontakt politiet (ring 112) eller AMK (ring 113). Hjelpekorpset i Tromsø rykker ut i de tilfellene politiet eller AMK forespør vår søk- og redningstjeneste.

Ansatte

 

Sissel Olsen
Daglig leder Tromsø Røde Kors
E-post
sissel.olsen@redcross.no
Telefon
97 79 57 60

 

 

Kjell Roger Andersen
Administrativ leder
E-post
kjell.andersen@redcross.no
Telefon
97 02 83 08

 

 

Maria Birkely
Frivillighetskoordinator Administrasjon
E-post
maria.birkely@redcross.no
Telefon
94 97 04 60

 

 

Kari Lydersen
Leder Frivilligsentralen
E-post
kari.lydersen@redcross.no
Telefon
95 47 20 45

 

 

Odd-Bjørn Sørnes
Frivillighetskoordinator Hjelpekorps og Eksterne kurs
E-post
odd.sornes@redcross.no
Telefon
90 23 82 50

 

 

Ingvild Spinn Skaarseth
Frivillighetskoordinator Besøkstjenesten,  Leksehjelp og Vitnestøtte
E-post
ingvild.skaarseth@redcross.no
Telefon
46 89 41 83

 

 

Karen Nilsen
Frivillighetskoordinator Nettverk, Visitortjenesten, Gatemegling og Ungdom
E-post
karen.nilsen@redcross.no
Telefon
90 55 05 75

 

 

Sunniva Johansen
Frivillighetskoordinator Migrasjon og Kurs
E-post
sunniva.johansen@redcross.no
Telefon
91 86 28 43

 

 

Odd-Christian Lilleeng
Frivillighetskoordinator Arbeidstrening
E-post
odd.lilleeng@redcross.no
Telefon
99 10 88 16

 

Frivillige

 

Knut Wilhelmsen
Lokalforeningsleder i Tromsø Røde Kors
E-post
styreleder.tromsork@gmail.com

 

Jørn Olsen
Leder for Tromsø Røde Kors Hjelpekorps
Telefon
99 55 50 00

 

Eirin Rødseth
Leder for Tromsø Røde Kors Omsorg
E-post
omsorg.tromso.rk@gmail.com

 

Rim Al-Sadawi
Leder Tromsø Røde Kors Ungdom
E-post
rodekors.ungdomtromso@gmail.com

 

Beredskapsutvalget

Ta kontakt med:

Kjell Roger Andersen
Administrativ leder
E-post
kjell.andersen@redcross.no
Telefon
97 02 83 08

 

Sentralbordet Norges Røde Kors

Ønsker du å komme i kontakt med sentralbordet i Norges Røde Kors?
Tel: 22 05 40 00

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler