Kontaktinfo Vestfold Røde Kors

Her finner du kontaktinfo til distriktskontorets ansatte og administrasjonen. Distriktskontoret ligger i Tønsberg og Porsgrunn med mindre enheter i fordelt i Bø, Skien, Ulefoss og Porsgrunn.

Post- og besøksadresse: Tollbodgaten 14B, 3111 Tønsberg
Faktura: EHF-format til organisasjonsnummer 970 981 187

Ledelse

Tone Merete Hansen
Tone-Merete Hansen
Daglig leder
Kontorsted
Tønsberg og Porsgrunn
E-post
tone-merete.hansen@redcross.no
Mobil
908 29 321

 

Kommunikasjon

Bjørn Hjalmar Andersen
Bjørn Hjalmar Andersen
Informasjonsrådgiver
Kontorsted
Tønsberg
E-post
bjorn.andersen@redcross.no
Mobil
924 33 324

 

Enhetsledere

Kristin Gjelstad 2019
Kristin Gjelstad
Enhetsleder for frivillighet
Kontorsted
Tønsberg
E-post
kristin.gjelstad@redcross.no
Mobil
472 01 253

 

Tonje Skåte Pettersen
Tonje Skåte Pettersen
Enhetsleder for fellesverk og prosjekter
Kontorsted
Porsgrunn, Skien og Tønsberg
E-post
tonje.skate.pettersen@redcross.no
Mobil
412 92 496

 

Elllen Haagenrud  Grønlid (2)
Ellen Haagenrud Grønlid
Enhetsleder for organisasjon og styring
Kontorsted
Porsgrunn og Tønsberg
E-post
ellenhaagenrud.gronlid@redcross.no
Mobil
995 05 456

Enhet for frivillighet

Eivind Hanche-Olsen (2)
Eivind Hanche-Olsen
Koordinator
Kontorsted
Tønsberg
E-post
eivind.hanche-olsen@redcross.no
Mobil
984 75 785

 

220512 nina hansen portrett lite
Nina Hansen
Koordinator
Kontorsted
Tønsberg
E-post
nina.hans1@redcross.no
Mobil
984 49 049

 

Peter Meyer
Peter Meyer
Seniorrådgiver
Kontorsted
Tønsberg
E-post
peter.meyer@redcross.no
Mobil
901 17 471

 

Enhet for fellesverk og prosjekter

Ina Merkesdal 2
Ina Merkesdal
Prosjektleder
Kontorsted
Tønsberg
E-post
ina.merkesdal@redcross.no
Mobil
454 37 830

 

Linn Silje Kalberg
Linn Silje Kalberg
Koordinator
Kontorsted
Tønsberg
E-post
linn.silje.kalberg@redcross.no
Mobil
468 43 032

 

May Solveig Fagervold
May Solveig Fagervold
Rådgiver
Kontorsted
Tønsberg
E-post
may.solveig.fagervold@redcross.no
Mobil
994 69 647

 

Enhet for organisasjon og styring

Christina Moen ny
Christina Moen
Seniorrådgiver
Kontorsted
Tønsberg
E-post
christina.moen@redcross.no
Mobil
930 19 029

 

Hilde Solberg
Hilde Solberg
Koordinator
Kontorsted
Tønsberg
E-post
hilde.solberg@redcross.no
Mobil
905 85 626

 

Kjetil Brænna 2
Kjetil Brænna
Rådgiver
Kontorsted
Tønsberg
E-post
kjetil.brenna@redcross.no
Mobil
928 36 820

 

Martine Seth (2)
Martine Seth
Senterleder
Kontorsted
Tønsberg
E-post
martine.seth@redcross.no
Mobil
480 04 407

 

Tom Ivar Samland
Tom Ivar Samland
Rådgiver økonomi
Kontorsted
Tønsberg
E-post
tom.samland@redcross.no
Mobil
941 31 108