Distriktskontorets ansatte

Bjørn Hjalmar Andersen
Daglig leder
E-post
bjorn.andersen@redcross.no
Mobil
924 33 324

 

Kristin Gjelstad
Ass. daglig leder
E-post
kristin.gjelstad@redcross.no
Mobil
472 01 253

 

Christina Moen
Røde Kors seniorrådgiver
E-post
christina.moen@redcross.no
Mobil
930 19 029

 

Eivind Hanche-Olsen
Røde Kors prosjektleder
E-post
eivind.hanche-olsen@redcross.no
Mobil
984 75 785

 

Helena Bisgaard
Røde Kors prosjektleder
E-post
helena.bisgaard@redcross.no
Mobil
905 56 021

 

Hilde Solberg
Røde Kors koordinator
E-post
hilde.solberg@redcross.no
Mobil
905 85 626

 

Joakim A. Broager Barnholdt
Prosjektmedarbeider "Ferie for alle"
E-post
joakim.barnholdt@redcross.no
Mobil
451 13 414

 

Kjetil Brænna
Røde Kors koordinator
E-post
kjetil.brenna@redcross.no
Mobil
928 36 820

 

Malin Ophaug
Frivillighetskoordinator
E-post
malin.ophaug@redcross.no
Mobil
412 39 570

 

Martine Seth
Røde Kors prosjektleder
E-post
martine.seth@redcross.no
Mobil
480 04 407

 

Peter Meyer
Seniorrådgiver
E-post
peter.meyer@redcross.no
Mobil
901 17 471

 

Sandaya Amadoruge
Praktikant Stella
E-post
kumari.sandaya.amadoruge@redcross.no

 

Tom Ivar Samland
Rådgiver økonomi
E-post
tom.samland@redcross.no
Mobil
941 31 108

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler