Ansatte (Kontakt oss)

Vi har flere ansatte som jobber med tilrettelegging for frivillige.

Ansatte:

Marie Stenstadvold
Daglig leder
E-post
marie.stenstadvold@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
911 24 553

 

_________

Øyvind Rebnord-Johnsen
I permisjon
E-post
oyvind.johnsen@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
992 77 611

 

_________ 

Kristine Laundal
Koordinator Migrasjon
E-post
kristine.laundal@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
415 61 223

 

_________  

Ina Lindblom
Koordinator Omsorg/Besøkstjenesten
E-post
ina.lindblom@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
92 08 42 21

 

_________ 

Cathrine Elger
Prosjektleder Fellesverket
E-post
cathrine.kvamme.elger@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
41 28 88 48

 

_________

Line Knutson
Næringsliv/Kafé Muligheten
E-post
line.knutson@redcross.no
Telefon
67 80 61 00

 

_________

Lise Solvoll
Røde Kors Ungdom (kontortid: tirsdager eller fredager)
E-post
lise.solvoll@redcross.no
Mobil
45 27 83 40

 

_________

Saseena Parajuli
Ungdomsdelegat fra Nepal
E-post
saseenap@ydep.no
Telefon
67806100

 

_________ 

Nishan Karki
Ungdomsdelegat fra Nepal
E-post
nishank@ydep.no
Telefon
67 80 61 00

 

Kontaktinformasjon for styret og aktiviteter