Ansatte (Kontakt oss)

Vi har flere ansatte som jobber med tilrettelegging for frivillige.

Øyvind Rebnord-Johnsen
Daglig leder
E-post
oyvind.johnsen@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
992 77 611
Kristine Laundal
Koordinator Migrasjon
E-post
kristine.laundal@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
415 61 223
Ina Lindblom
Koordinator Omsorg/Besøkstjenesten
E-post
ina.lindblom@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
92 08 42 21
Cathrine Selmer
Prosjektleder Fellesverket
E-post
cathrine.selmer@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
48 12 89 33
Cathrine Elger
Fellesverket
E-post
cathrine.kvamme.elger@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
41 28 88 48
Marius Backe
Regnskap (Arbeidstid: onsdag/torsdag)
E-post
sekretariat@baerum-redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Line Knutson
Næringsliv/Kafé Muligheten
E-post
line.knutson@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Lise Solvoll
Røde Kors Ungdom (kontortid: fredager)
E-post
lise.solvoll@redcross.no
Mobil
45 27 83 40

Utvidet kontaktinformasjon.

Kontaktinformasjon til styret.