Kontakt Distriktskontoret

Distriktskontoret til Akershus Røde Kors er bindeleddet mellom hovedkontor og lokalforeningene og har flere ansatte som arbeider med å bistå de frivillige med tilrettelegging av humanitært arbeid.

I tillegg har noen lokalforeninger valgt å ha egne ansatte. Ansatte ved distriktskontoret har distriktsstyret som sin oppdragsgiver, mens lokalt ansatte har lokalforeningsstyret som sin oppdragsgiver.

Distriktskontoret holder til i Skedsmogata 3C i Lillestrøm, og tilbyr bistand til alle lokalforeningene i Akershus. Kontoret har åpningstid kl. 09:00-15:00 fra mandag til fredag. Arbeidstiden til den enkelte kan variere noe etter frekvensen av kveldsmøter, reiser m.m.


Vi vil gjerne høre fra deg. Snakk med oss på Facebook, Twitter eller send en e-post til dk.akershus@redcross.no. Du kan også ta kontakt direkte med din nær

meste lokalforening, eller ta kontakt med oss på distriktskontoret:

 

Liv Ane Stavik
Daglig leder
E-post
Liv.Stavik@redcross.no
Telefon
951 26 811
Mobil
951 26 811
Hans Martin Seip
Assisterende daglig leder
E-post
hans.martin.seip@redcross.no
Telefon
64 84 58 89
Mobil
482 34 083
Hildigunn Hauger-Dalsgård
Prosjektleder Trandum
E-post
hilhau@redcross.no
Telefon
450 10 829
Mobil
450 10 829
Line Rak Haugen
Oppvekst og Flyktningkompis
E-post
line.haugen@redcross.no
Telefon
64 84 58 87
Mobil
950 82 818
Lise Solvoll
Røde Kors Ungdom
E-post
lise.solvoll@redcross.no
Telefon
452 78 349
Mobil
452 78 349
Naomi Masuda
Besøkstjenesten og Besøksvenn med Hund
E-post
naomi.masuda@redcross.no
Telefon
648 45 882
Mobil
928 34 499
Rebekka Skaali
Administrativ konsulent
E-post
rebekka.skaali@redcross.no
Telefon
64 84 58 88
Mobil
454 76 766
Sigbjørn Skandsen
Organisasjon
E-post
sigbjorn.skandsen@redcross.no
Telefon
64 84 58 85
Mobil
482 35 415
Delnya Salihi
Frivillighetskoordinator Lokal kapasitet
E-post
Delnya.salihi@redcross.no
Mobil
944 84 324
Tor Øyvind Berthussen
Hjelpekorps og Beredskap
E-post
tor.berthussen@redcross.no
Telefon
64 84 58 83
Mobil
908 24 771
Annika Bylund
Hjelpekorps og Beredskap
E-post
Annika.bylund@redcross.no
Telefon
402 01 466
Mobil
402 01 466
Gurvir Singh Grewal
Flerkulturelle aktiviteter
E-post
gurvir.grewal@redcross.no
Telefon
976 08 563
Mobil
976 08 563
Sidsel K Hansen Persson
Flerkulturelle aktiviteter
E-post
Sidsel.hansen@redcross.no
Mobil
905 76 635
Eva Walicki
Gatemegling
E-post
eva.walicki@redcross.no
Telefon
991 27 137
Mobil
991 27 137
Lene Stangebye Geving
Synlighet og Omsorg – Flerkultur
E-post
lene.stangebye.geving@redcross.no
Telefon
922 69 581
Mobil
922 69 581