Kontakt Distriktskontoret

Distriktskontoret til Akershus Røde Kors er bindeleddet mellom hovedkontor og lokalforeningene og har flere ansatte som arbeider med å bistå de frivillige med tilrettelegging av humanitært arbeid.

Distriktskontoret holder til i Skedsmogata 3C i Lillestrøm, og tilbyr bistand til alle lokalforeningene i Akershus. Kontoret har åpningstid kl. 09:00-15:00 fra mandag til fredag. Arbeidstiden til den enkelte kan variere noe etter frekvensen av kveldsmøter, reiser m.m.

Vi vil gjerne høre fra deg. Snakk med oss på Facebook, Twitter eller send en e-post til dk.akershus@redcross.no. Du kan også ta kontakt direkte med din nærmeste lokalforening, eller ta kontakt med oss på distriktskontoret:

Liv Ane Stavik
Daglig leder
E-post
Liv.Stavik@redcross.no
Telefon
951 26 811
Mobil
951 26 811
Sigbjørn Skandsen
Assisterende Daglig Leder
E-post
sigbjorn.skandsen@redcross.no
Telefon
482 35 415
Mobil
482 35 415
Hildigunn Hauger-Dalsgård
Prosjektleder Trandum
E-post
hilhau@redcross.no
Telefon
450 10 829
Mobil
450 10 829
Naomi Masuda
Besøkstjenesten og Besøksvenn med Hund
E-post
naomi.masuda@redcross.no
Telefon
64 84 58 82
Mobil
928 34 499
Jørund Hansen
Med ansvar for Røde Kors Skolen, Lederutviklingsprogrammet (LOUP), organisasjonsutvikling i distriktet og for å bygge lokal kapasitet.
E-post
jorund.hansen@redcross.no
Mobil
926 47 456
Delnya Salihi
Frivillighetskoordinator Lokal kapasitet
E-post
delnya.salihi@redcross.no
Mobil
944 84 324
Sofie Bundgaard Vilhelmsen
Med ansvar for Leksehjelp, Norsktrening, Kompis og ROM for Frivillighet
E-post
sofie.vilhelmsen@redcross.no
Telefon
412 68 358
Mobil
412 68 358
Tor Øyvind Berthussen
Hjelpekorps og Beredskap
E-post
tor.berthussen@redcross.no
Telefon
64 84 58 83
Mobil
908 24 771
Annika Bylund
Hjelpekorps og Beredskap
E-post
Annika.bylund@redcross.no
Telefon
402 01 466
Mobil
402 01 466
Anne Lene Rasmussen
Frivillighetskoordinator
E-post
anne.lene.rasmussen@redcross.no
Mobil
905 18 456
Gurvir Singh Grewal
Flerkulturelle aktiviteter
E-post
gurvir.grewal@redcross.no
Telefon
976 08 563
Mobil
976 08 563
Eva Walicki
Gatemegling
E-post
eva.walicki@redcross.no
Telefon
991 27 137
Mobil
991 27 137
Lise Solvoll
Med ansvar for Oppvekstaktiviteter, BARK, RØFF, FFA og sommerleir for ungdom
E-post
lise.solvoll@redcross.no
Telefon
452 78 349
Mobil
452 78 349
Inger-Lise Haarberg
Organisasjonskoordinator
E-post
inger-lise.haarberg@redcross.no
Telefon
951 05 515
Mobil
951 05 515

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler