Kontakt Distriktskontoret

Distriktskontoret til Akershus Røde Kors er bindeleddet mellom hovedkontor og lokalforeningene og har flere ansatte som arbeider med å bistå de frivillige med tilrettelegging av humanitært arbeid.

I tillegg har noen lokalforeninger valgt å ha egne ansatte. Ansatte ved distriktskontoret har distriktsstyret som sin oppdragsgiver, mens lokalt ansatte har lokalforeningsstyret som sin oppdragsgiver.

Distriktskontoret holder til i Skedsmogata 3C i Lillestrøm, og tilbyr bistand til alle lokalforeningene i Akershus. Kontoret har åpningstid kl. 09:00-15:00 fra mandag til fredag. Arbeidstiden til den enkelte kan variere noe etter frekvensen av kveldsmøter, reiser m.m.

Vi vil gjerne høre fra deg. Snakk med oss på Facebook, Twitter eller send en e-post til dk.akershus@redcross.no. Du kan også ta kontakt direkte med din nærmeste lokalforening, eller ta kontakt med oss på distriktskontoret:

Liv Ane Stavik
Daglig leder
E-post
liv.stavik@redcross.no
Telefon
64845880
Mobil
95126811
Hans Martin Seip
Assisterende daglig leder - Beredskap
E-post
hans.martin.seip@redcross.no
Telefon
64845889
Mobil
48234083
Henriette Maanum Hansen
Leder samfunnskontakt og næringsliv
E-post
henriette.hansen@redcross.no
Mobil
97486445
Hildigunn Hauger-Dalsgård
Visitor og vitnestøtte
E-post
hildigunn.hauger-dalsgard@redcross.no
Telefon
45010829
Line Rak Haugen
Oppvekst og flyktningkompis
E-post
line.haugen@redcross.no
Telefon
64845887
Mobil
95082818
Lise Solvoll
Røde Kors Ungdom
E-post
lise.solvoll@redcross.no
Telefon
45278349
Martin Tiltnes
Organisasjon og lederutvikling
E-post
martin.tiltnes@redcross.no
Telefon
99423116
Naomi Masuda
Omsorgsaktvititeter
E-post
naomi.masuda@redcross.no
Telefon
64845882
Mobil
92834499
Rebekka Skaali
Administrativ konsulent
E-post
rebekka.skaali@redcross.no
Telefon
64845888
Mobil
45476766
Sigbjørn Skandsen
Opplæring og kommunikasjon
E-post
sigbjorn.skandsen@redcross.no
Telefon
64845885
Mobil
48235415
Tor Øyvind Berthussen
Hjelpekorps og Beredskap
E-post
tor.berthussen@redcross.no
Telefon
64845883
Alemka Pinjo
Hjelpekorps og Beredskap
E-post
alemka.pinjo@redcross.no
Telefon
64845884
Mobil
40093765
Gurvir Singh Grewal
Flerkulturelle aktiviteter
E-post
gurvir.grewal@rodekors.no
Telefon
976 08 563
Eva Walicki
Gatemegling
E-post
eva.walicki@redcross.no
Telefon
99127137