Kontakt oss

Aust-Agder Røde Kors har sitt distriktskontor i Arendal. Det ligger på Langbryggen 15. Du kan kontakte de ansatte ved å benytte følgende adresser og telefonnumre.

Distriktskontoret

Jonas Ravn Øhlckers, daglig leder
Telefon: 37002348 / 40209174
jonas.ohlckers@redcross.no

Maria Dalby,
Telefon: 37002346 / 93074404
maria.dalby@redcross.no

Bryan Hayes
Telefon: 37002342 / 45250302
bryan.hayes@redcross.no

Birgit Weerts
Telefon: 37003360 / 90808061
birgit.weerts@redcross.no

Kurt Johnsen
Telefon: 37002347/ 91682008
kurt.johnsen@redcross.no

Juliane Josephsen
Telefon: 37003351 / 90749121
juliane.josephsen@redcross.no

Kjell Moan
Telefon: 37002345 / 40247010
kjell.moan@redcross.no

Raimonda Baranauskaite
Telefon: 99347637
raimonda.baranauskaite@redcross.no

Ellen Raaum Rekdal
Telefon: 97534880
ellen.rekdal@redcross.no