Ansatte i Buskerud Røde Kors

Distriktskontoret holder til i leide lokaler hos Drammen Røde Kors i Tollbugata 52. Lokalt ansatte; Drammen; Globusgården på Strømsø torg, Kongsberg: Kirketorget 6, Ringerike: Soknedalsv. 25.

Mari Ann Morken
Mari Ann Morken
E-post
mari.morken@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
922 47 616
Kirsten Risum Pettersen
Nestleder/rådgiver (omsorg/søke midler)
E-post
kirsten.risum@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
994 60 604
Jorunn Høgeli Kornerud
Rådgiver (opplæring/informasjon)
E-post
jorunn.kornerud@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
906 49 087
Anikken Emilie Hjelde
Rådgiver (hjelpekorps/beredskap/DiBa/Korsveien)
E-post
anikken.hjelde@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
980 07 474
Jane Grøtting
Kontormedarbeider (fonds/mva/hotellkontakt/int.utvalg)
E-post
jane.grotting@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
911 15 156
Maria Sybil Besseberg
Frivillighetskoordinator (engasjement 2017-19)
E-post
maria.besseberg@redcross.no
Telefon
32 21 80 52
Mobil
980 62 401

 

Lokalt ansatte;

Jon Peter Wium
Daglig leder i Drammen Røde Kors
E-post
jon.wium@redcross.no
Telefon
32833750
Mobil
918 43 250
Lene Hansen
Tilrettelegger/Regnskap i Drammen Røde Kors
E-post
lene.hansen@redcross.no
Telefon
32833750
Mobil
452 39 614
Ilse de Vos
Tilrettelegger Gatemegling og Flyktningkompis i Drammen Røde Kors
E-post
ilse.vos@redcross.no
Telefon
32833750
Mobil
407 82 586
Gunn-Hege Myhre
Tilrettelegger Barnas Røde Kors i Drammen
E-post
gunn-hege.myhre@redcross.no
Telefon
32833750
Mobil
924 35 815
Staale Trevland
Daglig leder i Ringerike og Hole Røde Kors
E-post
staale.trevland@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
471 61 474
Marit Brekke Svendsen
Rådgiver Buskerud + Ringerike og Hole Røde Kors
E-post
marit.svendsen@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
976 02 665
Parviz Salimi
Flyktningguidekoordinator i Ringerike og Hole Røde Kors
E-post
flyktningeguide@ringerike.redcross.no
Telefon
05003
Mobil
930 23 953
Sidsel Mohn
Frivillighetskoordinator i Kongsberg Røde Kors
E-post
Sidsel.mohn@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
903 69 362