Ansatte i Buskerud Røde Kors

Distriktskontoret holder til i leide lokaler hos Drammen Røde Kors i Tollbugata 52. Vi har også noen ansatte som har kontorplass lokalt.

Mari Ann Morken
Mari Ann Morken
E-post
mari.morken@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
922 47 616
Kirsten Risum Pettersen
Nestleder/rådgiver (omsorg/søke midler)
E-post
kirsten.risum@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
994 60 604
Jorunn Høgeli
Rådgiver (opplæring/informasjon)
E-post
jorunn.hogeli@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
906 49 087
Jane Grøtting
Kontormedarbeider (fonds/mva/hotellkontakt/int.utvalg)
E-post
jane.grotting@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
911 15 156
Anikken Emilie Hjelde
Rådgiver (hjelpekorps/beredskap/DiBa/Korsveien)
E-post
anikken.hjelde@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
980 07 474
Inga Bjelland Nyvoll
Prosjektleder (besøksvenn med hund/TV-aksjonen 2016)
E-post
inga.nyvoll@redcross.no
Telefon
05003
Mobil
901 33 134

Distriktsansatt med kontorplass lokalt:
 
Liselott (Lotti) Larsgard
Frivillighetskoordinator migrasjon Hallingdal (kontorsted Ål)
liselott.larsgard@redcross.no

Tlf. 482 09 212

               
Marit Brekke Svendsen
Rådgiver (50%)
Spesielt ansvar:
Barnas Røde Kors
Røde Kors Ungdom
Ferie For Alle
marit.svendsen@redcross.no

Tlf. 976 02 665

Jorunn W. A. Aandahl (40 %)
Sekretær
jorunn.aandahl@redcross.no

Tlf: 32 21 80 50/924 05 427

Lokalt ansatte:

Drammen Røde Kors
Jon Peter Wium
Daglig leder (80 %)
jon.wium@redcross.no

Tlf: 918 43 250
 
Drammen
Gunn-Hege Myhre Tilrettelegger (50 %)
Spesielt ansvar:
Barnas Røde Kors
gunn-hege.myhre@redcross.no                             
Tlf: 924 35 815/32 21 80 50
 
Drammen
Lene Hansen
Frivillighetskoordinator (100 %)
lene.hansen@redcross.no

Tlf. 452 39 614
 
Drammen
Ilse de Vos Tilrettelegger (20 %)
Midlertidig ansatt fra høsten 2015
Spesielt ansvar:
Migrasjon
ilse.vos@redcross.no

Tlf.: 32 21 80 52
 
Kongsberg
Sidsel Mohn
Frivillighetskoordinator (80 %)
sidsel.mohn@redcross.no

Tlf. 903 69 362
 
Kongsberg
Jelena Subotic
Frivillighetskoordinator migrasjon (60 %)
jelena.subotic@redcross.no

Tlf. 455 15 181
 
Ringerike og Hole
Staale Trevland 
Daglig leder (80%)

staale.trevland@redcross.no

Tlf: 471 61 474

Ringerike og Hole
Parviz Salimi 
Flerkulturell koordinator  (50%)
parviz.salimi@redcross.no

Tlf: 930 23 953

Marit Brekke Svendsen

marit.svendsen@redcross.no

Tlf. 976 02 665