Kontakt oss

Lokalforeningsleder: Espen I. Swang
E-post: leder@ringerike.redcross.no
Tlf: 90 02 40 50

Daglig leder: Staale Trevland
E-post: staale.trevland@redcross.no
Tlf: 47 16 14 74

Leder lokalråd Hjelpekorps: Hege Endrerud
E-post: korpsleder@ringerike.redcross.no
Tlf: 91 38 59 13

Leder lokalråd Røde Kors Ungdom: Henning Henriksen
E-post: leder_ungdom@ringerike.redcross.no
Tlf: 95 41 18 46

Leder lokalråd Omsorg: Ann Karin Swang
E-post: leder_omsorg@ringerike.redcross.no
Tlf: 97 08 26 66

Leder Besøkstjenesten: Elsa Olea Tenold
E-post: leder_besokstjeneste@ringerike.redcross.no
Tlf: 91 62 24 65

Leder Flyktningguide: ingen pt.
E-post: leder_flyktningguide@ringerike.redcross.no
Tlf:

Kontaktperson Kvinnegruppe: Mariarita Mercurio
E-post: kvinnegruppa@ringerike.redcross.no
Tlf: 45 81 89 07

Kontaktperson for De Mannfoldige (Herregruppa): Otto Vaule Olsen
E-post: de_mannfoldige@ringerike.redcross.no
Tlf: 91 19 95 56

Leder Barnas Røde Kors Hole
E-post: leder_bark_hole@ringerike.redcross.no
Tlf:

Leder Barnas Røde Kors Ringerike: Marit Brekke Svendsen
E-post: marit.svendsen@redcross.no
Tlf: 97602665

Leder for Norsktrening: ingen pt.
E-post: leder_norsktrening@ringerike.redcross.no
Tlf:

Leder for Skravlekafeen: Anne Kristine Werket
E-post: skravlekafeen@ringerike.redcross.no
Tlf: 95 08 11 46

Leder for Vaffellaget: Elisabeth Hovde Bjerknes
E-post: vaffellaget@ringerike.redcross.no
Tlf: 47 35 40 26

Leder for Leksehjelp: Hilde Magnus
E-post: leder_leksehjelp@ringerike.redcross.no
Tlf: 47 89 80 42

Nestleder for Besøk til innsatte i fengsel: Jan.
E-post: nleder_visitor@ringerike.redcross.no

Flerkulturell koordinator: Parviz Salimi
E-post: parviz.salimi@redcross.no
Tlf: 93 02 39 53

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler