Kontakt oss

Lokalforeningsleder Tor-Gunnar Lakselvhaug
E-post: tglakselvhaug@gmail.com
Tlf: 32 12 07 44

Daglig leder Staale Trevland
E-post: staale.trevland@redcross.no
Tlf: 47 16 14 74

Leder for Besøksvenn Elsa Olea Tenold
E-post: elsa@hadeland-energi.net
Tlf: 91 62 24 65

Leder for Flyktningguide Katie Lossius
E-post: katieallison@hotmail.com
Tlf: 95 77 80 45

Flerkulturell koordinator Parviz Salimi
E-post: parviz.salimi@redcross.no
Tlf: 32 12 31 30 / 930 23 953

Korpsleder Hege Endrerud
E-post: korpsleder@ringerike.redcross.no
Tlf: 91 38 59 13

Leder for Kvinnegruppe Marit Brekke Svendsen
E-post: marit.svendsen@redcross.no
Tlf: 97 60 26 65

Nestleder for Kvinnegruppe Benedikte Thaulow
Tlf: 93 81 21 94

Leder for Leksehjelp Hilde Magnus
E-post: leder_leksehjelp@ringerike.redcross.no
Tlf: 47 89 80 42

Leder for Røde Kors Ungdom Per Henrik Hansen Jørgensen
E-post: leder_ungdom@ringerike.redcross.no
Tlf: 95 22 12 25

Leder for Besøk til innsatte i fengsel Jan
E-post: nleder_visitor@ringerike.redcross.no