Ansatte i Møre og Romsdal Røde Kors

Distriktskontoret skal bistå frivillige med tilrettelegging av det humanitære arbeidet.

Tore Nedregård
Daglig leder
Telefon: 948 73 471
tore.nedregard@redcross.no

Terri Senior
Nestleder og koordinator informasjonsarbeid og flerkultur.
Telefon: 911 45 696
terri.senior@redcross.no

Ragnhild Vatne Bø
Koordinator organisasjonsutvikling og informasjonsarbeid.
Telefon: 90 89 32 82
ragnhild.vatne@redcross.no

Inger Amdam Eckholm
Koordinator visitor og økonomiansvarlig.
Telefon: 917 95 958
inger.amdam.eckholm@redcross.no

Irene Kvangarsnes Flaaen
Koordinator hjelpekorps og beredskap.
Telefon: 412 412 41
irene.flaaen@redcross.no 

Kina Grüner
Koordinator flerkultur. 
Telefon: 920 68 695
kina.gruner@redcross.no

Asbjørn Wille
Koordinator besøkstjeneste, oppvekst og flerkultur.
Telefon: 902 67 320
asbjorn.wille@redcross.no

Anette Scheen
Koordinator  
Telefon: 974 92 014
anette.scheen@redcross.no

Jan Hogne Christiansen
Daglig leder Aktivitetshus Ålesund 
Telefon: 980 00 564
jan.hogne.christiansen@redcross.no

Lasse Hoel
Prosjektleder Lokal kapasitet
Telefon: 458 85 401
lasse.hoel@redcross.no

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler