Ansatte ved distriktskontoret

Distriktskontoret skal bistå frivillige med tilrettelegging av det humanitære arbeidet.

Tore Nedregård
Daglig leder
Telefon: 70 16 08 02 / 948 73 471
tore.nedregard@redcross.no

Terri Senior
Nestleder og koordinator informasjonsarbeid og flerkultur.
Telefon: 70 16 08 04 / 911 45 696
terri.senior@redcross.no

Ragnhild Vatne Bø
Koordinator organisasjonsutvikling og informasjonsarbeid.
Telefon: 70 16 08 06 / 90 89 32 82
ragnhild.vatne@redcross.no

Inger Amdam Eckholm
Koordinator visitor og økonomiansvarlig.
Telefon: 70 16 08 03 / 917 95 958
inger.amdam.eckholm@redcross.no

Irene Kvangarsnes Flaaen
Koordinator hjelpekorps og beredskap.
Telefon: 70 16 08 08
irene.flaaen@redcross.no 

Kina Grüner
Koordinator flerkultur. 
Telefon: 993 37 183
kina.gruner@redcross.no

Asbjørn Wille
Koordinator besøkstjeneste, oppvekst og flerkultur.
Telefon: 70 16 08 07
asbjorn.wille@redcross.no

Espen Ellefsen
Koordinator nettverk og beredskap.
Telefon: 70 16 08 05 / 949 83 900
espen.ellefsen@redcross.no

Audhild Vollan
Seniorrådgiver innen organisasjonsutvikling og opplæring.
Denne stillingen deler vi med Trøndelagsfylkene.
Telefon: 73 94 93 38 / 977 49 839
audhild.vollan@redcross.no

Carina Nørve
Koordinator migrasjon Søre Sunnmøre  og Lappen i lomma
Telefon: 952 01 778
carina.norve@redcross.no

Anette Scheen
Koordinator Migrasjon Nordmøre 
Telefon: 974 92 014
anette.scheen@redcross.no

Sandra de Oliveira
Koordinator Migrasjon Nordre Sunnmøre
Telefon: 472 38 523
sandra.de.oliveira@redcross.no

Jan Hogne Christiansen
Daglig leder Aktivitetshus Ålesund
Telefon: 980 00 564
jan.hogne.christiansen@redcross.no