Ansatte i Nord-Trøndelag Røde Kors

Her finner du kontaktinformasjon til alle ansatte på distriktskontoret

Oversikt over ansatte

 

Henry Skevik

Jobber med hjelpekorps og beredskap, inklusive beredskapsvakt. Har du spørsmål om historie er også Henry rette mann å snakke med. Følger opp lokalforeningene i Flatanger, Overhalla, Malm og Ytterøy. Følger opp Distriktråd Hjelpekorps.
Tlf: 74 15 08 84  Mobil: 970 67 377
E-post: henry.skevik@redcross.no

Mona Jentoftsen

Jobber med omsorgsaktiviteter og er hovedansvarlig for Ferie for alle i Trøndelagsfylkene. Ansvarlig for ungdomsdelegatene og jobber med BARK og RØFF. Følger opp Steinkjer Røde Kors.

Tlf: 74 15 08 83 Mobil: 950 18 355
E-post: mona.jentoftsen@redcross.no

Anne Ulvin

Jobber med omsorgsaktiviteter og er kontaktperson for besøkstjenesten, inklusive besøksvenn med hund. Følger opp flerkulturaktiviteter i fylket og lokalforeningene Inderøy, Namdalseid og Stjørdal Røde Kors. Følger opp distriktsråd omsorg.
Tlf: 74 15 08 82 Mobil: 934 95 191
E-post: anne.ulvin@redcross.no

Monica Bartnes

Er vårt blide ansikt utad og har ansvar for arkivering, kontorarbeid, nettsider, distriktsinfo og Røde Kors avisa.
Tlf: 74 15 08 80  Mobil: 901 48 816
E-post: monica.bartnes@redcross.no

Arne Espen Dillan

Arbeider med beredskap, arrangementer, Korsveien, DiBa, nettsider. Jobber også med omsorgsaktiviteter innen nettverk/døråpner, "Et vanlig liv" og aktiviteter i forhold til innsatte i fengsel 

Telefon: 74 15 08 85 Mobil: 918 39 989
E-post: arne.dillan@redcross.no

Audhild Vollan

Arbeider med organisasjonsutvikling og opplæring i Trøndelagsfylkene og Møre og Romsdal.  Audhild har kontorsted i Trondheim.
Telefon: 74 94 93 38  Mobil: 977 49 839
E-post:audhild.vollan@redcross.no 

Katrine Ingebrigtsen

Jobber med omsorgsaktiviteter og er hovedansvarlig for Ferie for alle i Trøndelagsfylkene. Har 40% stilling som flyktningguidekoordinator i Steinkjer og jobber med BARK og RØFF. Følger opp ressursgruppe oppvekst og Steinkjer Røde Kors.
Tlf: 74 15 08 83

Ida Westerhus          

Frivilligkoordinator
Tlf: 74 15 08 88 Mobil: 924 03 171

Magnus Hovd

Frivilligkoordinator                                                                                               
Tlf: 74 15 08 88 Mobil: 900 29 565