Ansatte på distriktskontoret

Her finner du kontaktinformasjon til alle ansatte på distriktskontoret

Oversikt over ansatte

Hanne Guddingstua
daglig leder

Er sekretær for distriktsstyret og følger opp de vedtak som distriktsstyret gjør. Er ansvarlig for nettsidene våre. Følger opp lokalforeningene i Namsos, Lierne, Skorovas, Leksvik, Røyrvik og Namsskogan.
Tlf: 74 15 08 81 Mobil: 412 37 284
E-post: hanne.guddingstua@redcross.no

Henry Skevik
Jobber med hjelpekorps og beredskap, inklusive beredskapsvakt. Har du spørsmål om historie er også Henry rette mann å snakke med. Følger opp lokalforeningene i Flatanger, Overhalla, Malm og Ytterøy. Følger opp Distriktråd Hjelpekorps.
Tlf: 74 15 08 84  Mobil: 970 67 377
E-post: henry.skevik@redcross.no

Roger McKellar
Jobber med omsorgsaktiviteter innen nettverk/døråpner, "Et vanlig liv", aktiviteter i forhold til innsatte i fengsel og vitnestøtte. Føger opp lokalforeningene i Verdal, Grong og Snåsa. Er vår kontaktperson i forhold til Kraslava Røde Kors.
Tlf: 74 15 08 86  Mobil: 948 74 807
E-post: roger.mckellar@redcross.no

Mona Jentoftsen
Er vikar for Katrine. Jobber med omsorgsaktiviteter og er hovedansvarlig for Ferie for alle i Trøndelagsfylkene. Har 40% stilling som flyktningguidekoordinator i Steinkjer og jobber med BARK og RØFF. Følger opp Steinkjer Røde Kors.
Tlf: 74 15 08 83 Mobil: 950 18 355
E-post: mona.jentoftsen@redcross.no

Anne Ulvin
Jobber med omsorgsaktiviteter og er kontaktperson for besøkstjenesten, inklusive besøksvenn med hund. Følger opp flerkulturaktiviteter i fylket og lokalforeningene Inderøy, Namdalseid og Stjørdal Røde Kors. Følger opp distriktsråd omsorg.
Tlf: 74 15 08 82 Mobil: 934 95 191
E-post: anne.ulvin@redcross.no

Monica Bartnes
Er vårt blide ansikt utad og har ansvar for arkivering, kontorarbeid, nettsider, distriktsinfo og Røde Kors avisa.
Tlf: 74 15 08 80  Mobil: 901 48 816
E-post: monica.bartnes@redcross.no

Hilde Synnøve Woxen
Arbeider med organisasjonsutvikling og opplæring. Har fokus på leksehjelp, IHR og flerkultur. Følger opp Levanger og Inderøy Røde Kors.Følger opp Distriktsråd Ungdom.
Telefon: 74 15 08 82  Mobil: 936 17 525
E-post: hilde.woxen@redcross.no

Arne Espen Dillan
Arbeider med beredskap, arrangementer, DiBa og oppfølging av lokalforeningene. Følger opp Kolvereid, Vikna og Leksvik.
Telefon: 918 39 989
E-post: arne.dillan@redcross.no

Audhild Vollan
Arbeider med organisasjonsutvikling og opplæring i Trøndelagsfylkene og Møre og Romsdal.  Audhild har kontorsted i Trondheim.
Telefon: 74 94 93 38  Mobil: 977 49 839
E-post:audhild.vollan@redcross.no 

Katrine Ingebrigtsen (har permisjon til 1.7.2016)
Jobber med omsorgsaktiviteter og er hovedansvarlig for Ferie for alle i Trøndelagsfylkene. Har 40% stilling som flyktningguidekoordinator i Steinkjer og jobber med BARK og RØFF. Følger opp ressursgruppe oppvekst og Steinkjer Røde Kors.
Tlf: 74 15 08 83