Ansatte i Nord-Trøndelag Røde Kors

Her finner du kontaktinformasjon til alle ansatte på distriktskontoret

Oversikt over ansatte

 

Marita Hoel Fossen - Daglig leder

Daglig leder i Nord- og Sør-Trøndelag Røde Kors

Telefon: 468 69 812
E-post: marita.fossen@redcross.no

Monica Bartnes

Er vårt blide ansikt utad og har ansvar alle kontorfunksjoner.
Tlf: 74 15 08 80
E-post: monica.bartnes@redcross.no

Henry Skevik

Jobber med hjelpekorps og beredskap, inklusive beredskapsvakt. Har du spørsmål om historie er også Henry rette mann å snakke med. Følger opp distriktråd Hjelpekorps.
Tlf: 970 67 377
E-post: henry.skevik@redcross.no

Mona Jentoftsen

Jobber med oppvekstaktiviteter, 30% med Ferie for alle i Trøndelagsfylkene. Ansvarlig for ungdomsdelegatene og jobber med BARK, RØFF og leksehjelp. Følger opp ressursgruppe oppvekst og distriktsråd Ungdom. 

Tlf: 950 18 355
E-post: mona.jentoftsen@redcross.no

Anne Ulvin

Enhetsleder Nord-Trøndelag Røde Kors/Prosjektleder lokal kapasitet. Følger opp distriktsstyret og distriktsråd omsorg.
Tlf: 934 95 191
E-post: anne.ulvin@redcross.no

Arne Espen Dillan

Jobber med omsorgsaktiviteter innen nettverk/døråpner, "Et vanlig liv" og aktiviteter i forhold til innsatte i fengsel. Arbeider også med Korsveien, DiBa og nettsider.  

Telefon: 918 39 989
E-post: arne.dillan@redcross.no

Katrine Ingebrigtsen

Jobber med oppvekst- og omsorgsaktiviteter og er hovedansvarlig for Ferie for alle i Trøndelagsfylkene.

Tlf: 922 25 170                                                                                                        E-post: katrine.ingebrigtsen@redcross.no

Ida Westerhus   

Jobber med gatemegling, Tusenfryd Kafè og flyktningguide, norktrening og vennefamilier.      

Tlf: 924 03 171                                                                                                        E-post: ida.westerhus@redcross.no

Magnus Hovd

Jobber med omsorgsaktiviteter og er kontaktperson for besøkstjenesten, inklusive besøksvenn med hund. Ansvar for vitnestøtte og distriktsamarbeidet med Kraslava. 

Tlf: 412 33 592                                                                                                        E-post: magnus.hovd@redcross.no                             

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler