Ansatte i Nord-Trøndelag Røde Kors

Her finner du kontaktinformasjon til alle ansatte på distriktskontoret

Oversikt over ansatte

 

Audhild Vollan - Konstituert daglig leder

Audhild Vollan er konstituert daglig leder i Nord-Trøndelag Røde Kors i 50% stilling frem til 31.12.2017. 

Telefon: 74 15 08 81  Mobil: 977 49 839
E-post:audhild.vollan@redcross.no 

Monica Bartnes

Er vårt blide ansikt utad og har ansvar alle kontorfunksjoner.
Tlf: 74 15 08 80  Mobil: 901 48 816
E-post: monica.bartnes@redcross.no

Henry Skevik

Jobber med hjelpekorps og beredskap, inklusive beredskapsvakt. Har du spørsmål om historie er også Henry rette mann å snakke med. Følger opp distriktråd Hjelpekorps.
Tlf: 74 15 08 84  Mobil: 970 67 377
E-post: henry.skevik@redcross.no

Mona Jentoftsen

Jobber med oppvekstaktiviteter, 30% med Ferie for alle i Trøndelagsfylkene. Ansvarlig for ungdomsdelegatene og jobber med BARK, RØFF og leksehjelp. Følger opp ressursgruppe oppvekst og distriktsråd Ungdom. 

Tlf: 74 15 08 83 Mobil: 950 18 355
E-post: mona.jentoftsen@redcross.no

Anne Ulvin

Prosjektleder lokal kapasitet. Følger opp distriktsråd omsorg.
Tlf: 74 15 08 87 Mobil: 934 95 191
E-post: anne.ulvin@redcross.no

Arne Espen Dillan

Jobber med omsorgsaktiviteter innen nettverk/døråpner, "Et vanlig liv" og aktiviteter i forhold til innsatte i fengsel. Arbeider også med Korsveien, DiBa og nettsider.  

Telefon: 74 15 08 85 Mobil: 918 39 989
E-post: arne.dillan@redcross.no

Katrine Ingebrigtsen

Jobber med oppvekst- og omsorgsaktiviteter og er hovedansvarlig for Ferie for alle i Trøndelagsfylkene.

Tlf: 74 15 08 89 Mobil: 922 25 170                                                                            E-post: katrine.ingebrigtsen@redcross.no

Ida Westerhus   

Jobber med gatemegling, Tusenfryd Kafè og flyktningguide, norktrening og vennefamilier.      

Tlf: 74 15 08 86 Mobil: 924 03 171                                                                             E-post: ida.westerhus@redcross.no

Magnus Hovd

Jobber med omsorgsaktiviteter og er kontaktperson for besøkstjenesten, inklusive besøksvenn med hund. Ansvar for vitnestøtte og distriktsamarbeidet med Kraslava. 

Tlf: 74 15 08 88 Mobil: 900 29 565                                                                            E-post: magnus.hovd@redcross.no                             

Barn i nød trenger din hjelp Bli fadder! Lukk x