Kontakt oss

Distriktskontoret til Nordland Røde Kors ligger sentralt i Bodø sentrum.

Distriktskontoret

Distriktskontoret holder til i Storgata 34, 2. etg. Administrasjonens oppgave er, i samarbeid med frivillige, å koordinere, bistå og tilrettelegge for aktiviteter og satsningsområder ut mot hver enkelt lokalforening. Kontoret er åpent kl 08.00-15.45.

Sentralbord:
Tel: 75 50 02 22
E-post: dk.nordland@redcross.no

Kontaktinformasjon til de ansatte på distriktskontoret

Hilde Gunn Kristiansen, daglig leder
Epost: hilde.kristiansen@redcross.no
Tlf. 75 50 02 20 / 90 18 02 89

Berit Lien (kontormedarbeider)
Epost: berit.lien@redcross.no
Tlf. 75 50 02 22 / 41 55 92 81

Line Djernæs Sandbakken (stedfortreder, kommunikasjon)
Epost: line.sandbakken@redcross.no
Tlf. 75 50 02 25 / 99 26 15 51

Ole-Martin Mjelva (beredskap, tv-aksjonen)
Epost: olemartin.mjelva@redcross.no
Tlf. 75 50 02 23 / 95 07 69 25

Tonje Brunstad (omsorg)
Epost: tonje.brunstad@redcross.no
Tlf. 75 50 02 24 / 90 51 15 52

Svein Inge Sjøbu (hjelpekorps)
Epost: svein.sjobu@redcross.no
Tlf. 75 50 02 21 / 99 23 43 94

Linn Ersland (oppvekst, Røde Kors Ungdom)
Epost: linn.ersland@redcross.no
Tlf. 75 50 02 26 / 45 96 50 54

Stine Erikstad (migrasjon)
Epost: stine.erikstad@redcross.no
Tlf. 75 50 02 27 / 95 90 03 31

 

Besøksadresse: Storgata 34, 2. etg, 8006 Bodø
Postadresse: Postboks 63, 8001 Bodø
Fakturaadresse: Boks 1598, 7435 Trondheim

 

Distriktsstyret

Distriktsstyrets leder er Ann-Rigmor Lauritsen.

Her finner du kontaktinformasjon til distriktsstyret.