Ansatte Østfold Røde Kors

Vi vil gjerne høre fra deg. Kontakt oss enten på telefon eller send en e-post.

Øyvind Bruflat
Daglig leder

Tlf: 901 49 400
E-post: oyvind.bruflat@redcross.no

Karin Nordby
Hovedansvar omsorg og migrasjon/ flerkultur

Tlf: 951 49 402
E-post: karin.nordby@redcross.no

Laila Walheim
Regnskap/ administrasjon og vitnestøtte

Tlf: 951 42 889
E-post: laila.walheim@redcross.no

Glenn Thomas Nilsen
Informasjon og web, lokalforeningsstøtte

Tlf: 905 48 082
E-post: glenn.nilsen@redcross.no

 Arnulf Hansen
Beredskap, hjelpekorps, Røde Kors Friluftsliv og førstehjelp (RØFF)

Tlf: 957 43 332
E-post: arnulf.hansen@redcross.no

Silje Ødmann
Koordinator for Nettverksarbeid

Tlf: 918 16 011
E-post: silje.odmann@redcross.no

Ragnhild Kruse
Nettverksarbeid

Tlf: 941 55 928
E-post: ragnhild.kruse2@redcross.no

Lene Østergaard
Opplæring, gatemegling, ungdom og lokalforeningsstøtte Moss

Tlf: 957 79 999
E-post: lene.berntsen@redcross.no

 Birgitte Thoresen
Visitor, våketjeneste og lokalforeningsstøtte Fredrikstad

Tlf: 906 44 345
E-post: birgitte.thoresen@redcross.no

Laurentiu Calenciuc
Ferie for alle

Tlf: 22 05 42 00
E-post: laurentiu.calenciuc@redcross.no

Svein-Arne Hansen
Ferie for alle

Tlf: 22 05 42 00
E-post: svein.hansen@redcross.no

Petter Due
DiBa og lokalforeningsstøtte

Tlf: 906 43 971
E-post: petter.due@redcross.no

Pål Breivik
Nettverk etter soning

Tlf: 906 82 219
E-post: pal.breivik@redcross.no