Distriktsstyret

Distriktsstyret leder distriktets virksomhet og forvalter dets midler etter årsmøtets bestemmelser. Styret representerer Røde Kors overfor fylkeskommunen og offentlige foretak.

Østfold Røde Kors har årsmøte hvert år og velger et styre..

Styret for 2016 er:

Anders Lervold
Distriktsleder
E-post
anders.lervold@gtravel.no
Telefon
975 27 362
Tore Trollbu
Nestleder
E-post
toretrollbu@gmail.com
Mobil
903 60 924
Jens Gunneng
Styremedlem
E-post
jens.gunneng@gmail.com
Mobil
905 00 499
Erik Robert Brubak
Styremedlem
E-post
brubak@gmail.com
Mobil
900 59 803
Siri Aas-Hansen
Styremedlem
E-post
sah@fpso.no
Mobil
900 48 342
Birgith Jacobsen
Varamedlem
E-post
birgith@pmj.no
Mobil
950 75 263
Pernille Backer Lemming
Distriktsråd omsorg
E-post
pernille@lemming.no
Mobil
934 22 026
Jonny Mortensen
Distriktsråd hjelpekorps
E-post
lederrkh@ostfoldrk.no
Mobil
905 11 013
Robert Flobergseter
Distriktsråd ungdom
E-post
robert.flobergseter@dustin.no
Mobil
994 92 612