Ansatte info distriktskontoret

Per Arne Lea
Daglig leder
E-post
per.arne.lea@redcross.no
Telefon
51 66 83 34
Mobil
994 419 63
Line Møllerop
Rådgiver beredskap, organisasjonsutvikling og informasjon
E-post
line.mollerop@redcross.no
Mobil
90618306
Ina Tvedt Solberg
Rådgiver
E-post
ina.solberg@redcross.no
Mobil
40073325
Sissel Rishaug
Rådgiver omsorg
E-post
sissel.rishaug@redcross.no
Telefon
51 66 83 36
Mobil
917 35 442
Silje Fatnes
Kontormedarbeider
E-post
silje.fatnes@redcross.no
Telefon
51 68 03 08
Cecilie Inderdal
Frivllighetskoordinator RK Skolen, Visitor, besøkstjeneste med hund
E-post
cecilie.inderdal@redcross.no
Telefon
51668332
Mobil
99271974
Helle Øvstedal Aanonsen
Frivillighetskoordinator RK Ungdom, BARK og leksehjelp
E-post
helle.aanonsen@redcross.no
Telefon
51668339
Mobil
91630345
Ragnhild Stadheim
Prosjekt- og frivillighetskoordinator hjelpekorps, Henry og ambulanse
E-post
ragnhild.stadheim@redcross.no
Telefon
51668028
Mobil
90087077
Dunja Ibradzic
Flyktningeguidekoordinator Sør
E-post
dunja.ibradzic@redcross.no
Telefon
51668337
Mobil
41628742
Ingunn W. Michaelsen
Flyktningguide- og samværstjenestekoordinator
E-post
ingunn.michaelsen@redcross.no
Telefon
51668027
Mobil
91634591
Kjersti Kvale
Frivillighetskoordinator Nord, RØFF, Samværstjeneste, Landsmøtet 2017
E-post
kjersti.kvale@redcross.no
Telefon
52718325
Mobil
90031836
Elisabeth Carnegie
Flyktningguidekoordinator Nord
E-post
elisabeth.carnegie@redcross.no
Telefon
52724934
Mobil
92850044

 

Ansatte i Stavanger RK og Sandnes RK:

Rune Knudsen
Daglig leder Stavanger Røde Kors
E-post
rune.knudsen@redcross.no
Telefon
90748900
Silje Rishaug Hansen
Prosjekt- og frivillighetskoordinator Stavanger Røde Kors
E-post
silje.hansen@redcross.no
Telefon
90159622
Ingrid Neteland
Frivillighetskoordinator - Nettverk etter soning
E-post
ingrid.neteland@redcross.no
Telefon
90165359
Janne Tveit
Frivillighetskoordinator - Gatemegling
E-post
janne.tveit@redcross.no
Telefon
40247515
Birgitte Nordnes
Frivillighetskoordinator Stavanger Røde Kors
E-post
birgitte.nordnes@redcross.no
Telefon
90786958

 

Røde Kors Førstehjelp - kurs og utstyr:

Rune Byre
Avdelingssjef Sør-Vest
E-post
rune.byre@rodekorsforstehjelp.no
Telefon
51 66 83 31
Mobil
959 17 152
Geir Ove Skaarstad
Salgskonsulent Røde Kors Førstehjelp Sør-Vest
E-post
go@rodekorsforstehjelp.no
Telefon
92141516