Nettside

Ansattinformasjon distriktskontoret

Per Arne Lea
Daglig leder
E-post
per.arne.lea@redcross.no
Mobil
99441963
Elisabeth Berg Sakkestad
Rådgiver organisasjonsutvikling, DiBA, informasjon
E-post
elisabeth.sakkestad@redcross.no
Mobil
45205486
Sissel Rishaug
Rådgiver omsorg
E-post
sissel.rishaug@redcross.no
Mobil
91735442
Silje Fatnes
Kontormedarbeider
E-post
silje.fatnes@redcross.no
Mobil
41244509
Cecilie Inderdal
Frivillighetskoordinator beredskap, hjelpekorps, visitor, besøkstjeneste
E-post
cecilie.inderdal@redcross.no
Mobil
99271974
Helle Øvstedal Aanonsen
Frivillighetskoordinator RK Ungdom, Int. distriktssamarbeid, migrasjon
E-post
helle.aanonsen@redcross.no
Mobil
91386188
Dunja Ibradzic
Flyktningeguidekoordinator Sør
E-post
dunja.ibradzic@redcross.no
Mobil
41628742

 

Iselin Tanum
Nasjonal prosjektkoordinator HENRY - Førstehjelp for barnehagebarn
E-post
Iselin.tanum@redcross.no
Mobil
94373086
Kjersti Kvale
Frivillighetskoordinator Nord, RØFF, BARK, leksehjelp, kompis, RK-skolen, Korsveien
E-post
kjersti.kvale@redcross.no
Mobil
90031836

 

Junn Grayston Bjartung
Flyktningguidekoordinator Nord
E-post
Junn.bjartung@redcross.no
Mobil
93457101

Røde Kors Førstehjelp - kurs og utstyr:

Rune Byre
Avdelingssjef Sør-Vest
E-post
rune.byre@rodekorsforstehjelp.no
Mobil
959 17 152
Geir Ove Skaarstad
Salgskonsulent Røde Kors Førstehjelp Sør-Vest
E-post
go@rodekorsforstehjelp.no
Telefon
92141516