Nettside

Ansattinformasjon distriktskontoret

Per Arne Lea
Daglig leder
E-post
per.arne.lea@redcross.no
Mobil
99441963
Elisabeth Berg Sakkestad
Rådgiver organisasjonsutvikling, prosjekt "Rogaland viser vei"
E-post
elisabeth.sakkestad@redcross.no
Mobil
45205486
Sissel Rishaug
Rådgiver Røde Kors Omsorg, Ferie for alle
E-post
sissel.rishaug@redcross.no
Mobil
91735442
Silje Fatnes
Kontormedarbeider
E-post
silje.fatnes@redcross.no
Mobil
41244509
Cecilie Inderdal
Frivillighetskoordinator beredskap, Røde Kors Hjelpekorps, Visitor, Besøkstjeneste
E-post
cecilie.inderdal@redcross.no
Mobil
99271974
Helle Øvstedal Aanonsen
Frivillighetskoordinator Røde Kors Ungdom, int. distriktssamarbeid, migrasjon, turer for funksjonshemmede
E-post
helle.aanonsen@redcross.no
Mobil
91386188
Dunja Ibradzic
Flyktningguidekoordinator Sør
E-post
dunja.ibradzic@redcross.no
Mobil
41628742
Stine Mjaaland
Kontormedarbeider
E-post
stine.mjaaland@redcross.no
Mobil
98669646
Lone Wagle-Sivertsen
Frivillighetskoordinator informasjon og digitale systemer
E-post
lone.sivertsen@redcross.no
Mobil
99328724

 

Iselin Tanum
Nasjonal prosjektkoordinator HENRY - Førstehjelp for barnehagebarn
E-post
Iselin.tanum@redcross.no
Mobil
94373086
Kjersti Kvale
Frivillighetskoordinator Nord, RØFF, BARK, leksehjelp, RK-skolen, Korsveien
E-post
kjersti.kvale@redcross.no
Mobil
90031836
Elisabeth Carnegie
Flyktningguidekoordinator Nord
E-post
elisabeth.carnegie@redcross.no
Mobil
928 50 044

Røde Kors Førstehjelp - salg av førstehjelpskurs- og utstyr

www.rodekorsforstehjelp.no

 

Rune Byre
Avdelingssjef Sør-Vest
E-post
rune.byre@rodekorsforstehjelp.no
Mobil
959 17 152
Geir Ove Skaarstad
Salgskonsulent Røde Kors Førstehjelp Sør-Vest
E-post
go@rodekorsforstehjelp.no
Telefon
92141516

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler