Ansatte info distriktskontoret

Per Arne Lea
Daglig leder
E-post
per.arne.lea@redcross.no
Telefon
51 66 83 34
Mobil
994 419 63
Line Møllerop
Rådgiver beredskap, organisasjonsutvikling og informasjon
E-post
line.mollerop@redcross.no
Mobil
90618306
Ina Tvedt Solberg
Rådgiver
E-post
ina.solberg@redcross.no
Mobil
40073325
Sissel Rishaug
Rådgiver Omsorg
E-post
sissel.rishaug@redcross.no
Telefon
51 66 83 36
Mobil
917 35 442
Silje Fatnes
Kontormedarbeider
E-post
silje.fatnes@redcross.no
Telefon
51 68 03 08
Rune Byre
Førstehjelpskonsulent, RK Undervisning
E-post
rune.byre@redcross.no
Telefon
51 66 83 31
Mobil
959 17 152
Ingunn W. Michaelsen
Flyktningguide- og samværstjenestekoordinator
E-post
ingunn.michaelsen@redcross.no
Telefon
51668027
Mobil
91634591
Dunja Ibradzic
Flyktningeguidekoordinator Sør
E-post
dunja.ibradzic@redcross.no
Telefon
51668337
Mobil
41628742

 

 

Frivillighetskoordinator

Cecilie Inderdal
Telefon: 51 66 83 32
Mobil: 992 71 974
E-post: cecilie.inderdal@redcross.no

Frivillighetskoordinator Nord

Kjersti Kvale
Telefon: 52 71 83 25
Mobil: 900 31 836
E-post: kjersti.kvale@redcross.no

Flyktningguidekoordinator Nord

Elisabeth Carnegie

Daglig leder Stavanger RK

Prosjekt- og frivillighetskoordinator Stavanger RK

Frivillighetskoordinator Stavanger RK

Frivillighetskoordinator Sandnes/Stavanger RK

Frivillighetskoordinator - Nettverk etter soning

Frivillighetskoordinator - Gatemegling