Kontakt oss

Her finner du en oversikt over kontaktpersoner i Sandnes Røde Kors

Sandnes Røde Kors
Roald Amundsensgate 20, Sandnes
E-post:  post@sandnesrodekors.no

Lokalforeningsleder  Kåre J. Lunde  
E-post: post@sandnesrodekors.no

Nestleder lokalforeningen Jørn Waalen 
E-post : post@sandnesrodekors.no

Sandnes Røde Kors Hjelpekorps 
E-post: post@sandnesrodekors.no
Tlf: 51 66 63 90

Sandnes Røde Kors Hjelpekorps Medlemmer
E-post: medlemskontakt@hjelpekorpset.org

Flyktningguidekoordinator  
E-post:
Tlf: 

Aktivitetsleder Besøkstjenesten Turid Birgitte Rekevik
E-post: besokstjeneste@sandnesrodekors.no

Aktivitetsleder Leksehjelp Marit Øydne
E-post: marit.oydne@gmail.com

Aktivitetsleder Norsktrening Kristin Saxvik 
E-post:krix401@gmail.com

Aktivitetsleder Gatemegling Janne Tveit
E-post: gatemegling@sandnesrodekors.no
Tlf: 40 24 75 15

Aktivitetsleder Vitnestøtte Anne Marie Boganes
E-post: anne.marie@boganes.com

Aktivitetsleder Besøkshund Cecilie Inderdal
E-post: Cecilie.Inderdal@redcross.no

Leder for Sandnes Røde Kors Ungdom Mathias Eckhoff 
E-post: matern_123@hotmail.com

Aktivitetsleder Klubben Marianne Seim Haaland
E-post: marianne.seim@lyse.net
Tlf: 40 85 39 27 

Aktivitetsleder BARK Hege Lisette Sunde
E-post : hege.lisette@live.no


Leder for NES Ingrid Neteland
E-post: ingrid.neteland@redcross.no
Tlf: 90 16 53 59