Lokalforeningsleder Tarja Irene Tikkanen
E-post: tarja.i.tikkanen@gmail.com
Tlf: 51 66 61 11

Sandnes Røde Kors Hjelpekorps

E-post: post@sandnesrodekors.no
Tlf: 51 66 63 90

Sandnes Røde Kors Hjelpekorps Medlemmer
E-post: medlemskontakt@hjelpekorpset.org

Flyktningguidekoordinator Ingunn Wetteland Michaelsen
E-post: ingunn.michaelsen@redcross.no
Tlf: 51 66 80 27/ 91 63 45 91

Leder for Besøksvenn Marthe Vatnaland
E-post: marthevatnaland@hotmail.com

Aktivitetsleder Leksehjelp Marit Øydne
E-post: marit.oydne@gmail.com

Leder for Norsktrening Ingeborg Dirdal
E-post: ingeborg.dirdal@icloud.com

Leder for Gatemegling Janne Tveit
E-post: gatemegling@sandnesrodekors.no
Tlf: 51 66 61 11/ 40 24 75 15

Leder for Vitnestøtte Anne Marie Boganes
E-post: AnneMarie.Boganes@domstol.no

Leder for Besøkshund Cecilie Inderdal
E-post: Cecilie.Inderdal@redcross.no

Leder for Besøk til innsatte i fengsel May Langfeldt
E-post: May.Langfeldt@gmail.com

Leder for Barnehjelpen Torunn Davidsen 
E-post:   mailto:torunn.davidsen@lyse.net

Leder for Sandnes Røde Kors Ungdom Malin Raadlund
E-post: malin_r@lyse.net

Leder for Klubben Marianne Seim Haaland
E-post: marianne.seim@lyse.net
Tlf: 40 85 39 27

Leder for Kreativo Torunn Davidsen
E-post: torunn.davidsen@lyse.net
Tlf: 51 62 08 38

Nestleder for Kreativo Tarja I Tikkanen
E-post: tarja.i.tikkanen@gmail.com

Leder for NES Ingrid Neteland
E-post: ingrid.neteland@redcross.no
Tlf: 51 66 61 11/ 90 16 53 59