Kontakt oss

Her finner du en oversikt over kontaktpersoner i Sandnes Røde Kors

Sandnes Røde Kors
Roald Amundsensgate 20, Sandnes
Telefon:  51 66 61 11
E-post:  post@sandnesrodekors.no

Lokalforeningsleder  Jan Drotningsvik 
E-post: post@sandnesrodekors.no

Nestleder lokalforeningen Jan Rafdal
E-post : post@sandnesrodekors.no

Sandnes Røde Kors Hjelpekorps 
E-post: post@sandnesrodekors.no
Tlf: 51 66 63 90

Sandnes Røde Kors Hjelpekorps Medlemmer
E-post: medlemskontakt@hjelpekorpset.org

Flyktningguidekoordinator Ingunn Wetteland Michaelsen
E-post: ingunn.michaelsen@redcross.no
Tlf: 51 66 80 27/ 91 63 45 91

Aktivitetsleder Besøkstjenesten Turid Birgitte Rekevik
E-post: besokstjeneste@sandnesrodekors.no

Aktivitetsleder Leksehjelp Marit Øydne
E-post: marit.oydne@gmail.com

Aktivitetsleder Norsktrening Kristin Saxvik 
E-post:krix401@gmail.com

Aktivitetsleder Gatemegling Janne Tveit
E-post: gatemegling@sandnesrodekors.no
Tlf: 51 66 61 11/ 40 24 75 15

Aktivitetsleder Vitnestøtte Anne Marie Boganes
E-post: anne.marie@boganes.com

Aktivitetsleder Besøkshund Cecilie Inderdal
E-post: Cecilie.Inderdal@redcross.no

Leder for Sandnes Røde Kors Ungdom Celina Bottolfsen 
E-post: celinabottolfsen@icloud.com

Aktivitetsleder Klubben Marianne Seim Haaland
E-post: marianne.seim@lyse.net
Tlf: 40 85 39 27

Leder Kreativo Torunn Davidsen
E-post: torunn.davidsen@lyse.net
Tlf: 51 62 08 38

Aktivitetsleder BARK Hege Lisette Sunde
E-post : hege.lisette@live.no

Leder for NES Ingrid Neteland
E-post: ingrid.neteland@redcross.no
Tlf: 51 66 61 11/ 90 16 53 59