Post og besøksadresse:

Sogn og Fjordane Røde Kors
Langebruvegen 28
6800 FØRDE

e-post: dk.sognogfjordane@redcross.no
telefon: 5772 3130

Distriktskontoret:

Dag Hovland
Dagleg leiar
E-post
dag.hovland@redcross.no
Mobil
90894974
Lis Maria Munkvold
Opplæring og ferieleirar
E-post
lismun@redcross.no
Mobil
90474445
Pål A. Dahl
Lokalforening, beredskap
E-post
pal.andreas.dahl@redcross.no
Mobil
90726095
Thor Erlend Mehammer
Jobbar med Røde Kors Ungdom, Barnas Røde Kors, Røde Kors friluftsliv og førstehjelp, Stopp valden, Aktivt val og nattevandring.
E-post
thor.mehammer@redcross.no
Mobil
906 82 381
Henriette Solheim
Omsorg
E-post
henriette.solheim@redcross.no
Mobil
91599415
Britt Tjønneland
Hjelpekorps
E-post
britt.tjonneland@redcross.no
Mobil
91662513
Henning A. Hellebust
Kommunikasjon
E-post
henning.hellebust@redcross.no
Mobil
900 58 669
Vebjørn Sture
Jobbar med lokal kapasitet, digitale verktøy og oppfylging av medlemer og frivillige.
E-post
vebjorn.sture@redcross.no
Mobil
924 16 527
Jon Langeland Thomsen
Jobbar med migrasjonsaktivitet som mellom anna flyktningguide, norsktrening og Til topps.
E-post
jon.langeland.thomsen@redcross.no
Mobil
48248184
Irene Grøneng
Prosjektmedarbeidar, jobbar med ulike kontoroppgåver.
E-post
irene.groneng@redcross.no
Mobil
95300131


Distriktsstyret:

Synøve Sande
Distriktsleiar
E-post
sysande@enivest.net
Telefon
90726012
Arve Sandal
Nestleiar
E-post
arve.sandal@enivest.net
Telefon
481 67 060

Medlemmer i distriktsstyret:
Sigurd Strand, Olden
Marianne Loftesnes, Sogndal
Marit Kvalen, Luster
Per I. Rimmen, Flora
Ruth F. Fossen, Gaular
D-råd Omsorg; Berit Flæte Arntsen, Lavikdal
D-råd Hjelpekorps; Anita K. Vik, Stryn
D-råd Ungdom; Jon Atle Rise

 

Distriktsrådsleiarane:

Leiar distriktsråd Hjelpekorps
Anita Kristin Vik
E-post
anit-vi@online.no
Telefon
902 20 299
Leiar distriktsråd Omsorg
Berit Flæthe Arntsen
E-post
berit.arntsen@online.no
Telefon
481 28 842
Leiar distriktsråd Ungdom
Jon Atle Rise
E-post
jonatle@hotmail.com
Telefon
902 83 890

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler