Ansatte i Sør-Trøndelag Røde Kors

De ansatte ved distriktskontoret arbeider med å bistå våre frivillige med tilrettelegging av det humanitære arbeidet.

Trondheim Røde Kors og Sør-Trøndelag Røde Kors har felles administrasjon.

Marita Hoel Fossen

Daglig leder, Sør-Trøndelag Røde Kors og Nord-Trøndelag Røde Kors.
Tlf.: 468 69 812 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
marita.fossen@redcross.no

Sabine Nørstrud

Konstituert enhetsleder for distriktskontoret i Sør-Trøndelag. Seniorrådgiver lokalråd omsorg, drift av Røde Kors-huset. Sekretær for distriktsstyret.
Tlf.: 907 99 299/ Sentralbord: +47 22 05 40 00
sabine.norstrud@redcross.no

Jannike Bostad                                                                             

Konstituert daglig leder for Trondheim Røde Kors.
Tlf.: Sentralbord: +47 22 05 40 00
jannike.bostad@redcross.no

Marius Sunde Tvinnereim

Kommunikasjonsrådgiver
Tlf.: 930 99 953 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
marius.tvinnereim@redcross.no

Wenche Lundås

Rådgiver, regnskapsfører for
Sør-Trøndelag og Trondheim Røde Kors.
Tlf.: 930 16 150/ Sentralbord: +47 22 05 40 00
wenche.lundas@redcross.no

Beredskap og Hjelpekorps:

Svein-Eric Bolland

Seniorrådgiver, Hjelpekorps og beredskap. Stedfortreder beredskap for daglig leder.
Tlf.: 905 39 524/ Sentralbord: +47 22 05 40 00
svein-eric.bolland@redcross.no

Sara Bårdstu

Koordinator, Lokal kapasitet, hjelpekorps og beredskap
Tlf.: 412 41 512 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
sara.bardstu@redcross.no

Omsorg:

Veronica Sve

Rådgiver, omsorgsaktiviteter i distriktet og lokal kapasitet.
Tlf.: 971 47 839 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
veronica.sve@redcross.no

Eirin Pålsdatter Eidshaug

Koordinator, Besøkstjenesten i distriktet
Tlf.: 900 82 412 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
eirin.palsdatter.eidshaug@redcross.no

Linda Knudsen

Rådgiver, besøksvenn med hund, sekretær for lokalforeningsstyret i Trondheim Røde Kors.
Tlf.: 910 05 125 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
linda.knudsen@redcross.no  

Kjersti Huseby

Rådgiver, Besøkstjenesten og LINK Trondheim
Tlf.: 412 41 052 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
kjersti.huseby@redcross.no

Marie Borgen Hellerud

Koordinator, Besøkstjenesten i Trondheim (vikariat)
Tlf.: 957 20 143 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
marie.borgen.hellerud@redcross.no

Maria Knutsdotter Langås

Rådgiver, Trondheim. Integrering og mangfold, Flyktningguide, sommeraktiviteter og Turgruppa til Topps.
Tlf.: 932 85 442 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
maria.knutsdotter.langas@redcross.no

Sonia Ahmadi

Koordinator, Vennefamilie, Integrering og mangfold, Trondheim Røde Kors
Tlf.: 481 83 162 /Sentralbord: +47 22 05 40 00
sonia.ahmadi@redcross.no

Anne Eidissen

Koordinator, Nettverk etter soning og Vitnestøtte
Tlf.: 480 84 648 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
anne.eidissen@redcross.no

Tone Smistad

Prosjektleder, Akuttovernatting for fattige tilreisende (i samarbeid med Kirkens Bymisjon), koordinator Døråpner (vikariat)
Tlf.: 412 41 543 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
tone.smistad@redcross.no

Camilla Gerhardsen                                                                

Daglig leder, Saupstad Frivilligsentral,
Tlf.: 73 01 56 23
camilla.gerhardsen@redcross.no

Ungdom:

Espen Bjerknes

Frivillighetskoordinator i Trondheim Røde Kors og ungdomskoordinator i Trondheim og Sør-Trøndelag Røde Kors.
Tlf.: 977 16 614 / Sentralbord +47 22 05 40 00
espen.bjerknes@redcross.no

Anders Näsström

Koordinator, Fellesverket - Aktivitetshus for ungdom
Tlf.: 959 07 367 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
anders.nasstrom@redcross.no

Marte Berg Wahlgren

Prosjektleder, "Digg mat og kafé", Fellesverket
Tlf.: 977 85 432 / Sentralbord +47 22 05 40 00
marte.wahlgren@redcross.no

Mari Champari Stokstad

Miljøarbeider, Fellesverket
Tlf.: 934 61 787 / Sentralbord +47 22 05 40 00
mari.stokstad@redcross.no

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler