Kontakt Telemark Røde Kors

Besøksadresse: Torggata 6, 3624 Skien
Post: Postboks 3060 Handelstorget, 3707 Skien
Faktura: EHF-format til organisasjonsnummer 971 432 470

Stine Brekka Skoland
Daglig leder
E-post
stine.skoland@redcross.no
Mobil
91616566
Ellen Haagenrud Grønlid
Nestleder
E-post
ellen.haagenrud.gronlid@redcross.no
Mobil
99505456
Bjørn Runar Foss Sodeland
Kommunikasjonsrådgiver
E-post
bjorn.sodeland@redcross.no
Mobil
45661232
Tonje Skåte Pettersen
Prosjektleder Fellesverket Henrys Hus
E-post
tonje.skate.pettersen@redcross.no
Mobil
970 08 277
Ingrid Eriksrød
Saksbehandler hjelpekorps
E-post
ingrid.eriksrod@redcross.no
Mobil
91889479
Anne Wåsjø Hals
Koordinator barneaktiviteter og Ferie for alle
E-post
anne.solberg.wasjo@redcross.no
Mobil
92863591
Anita Haugo Fredly
Frivillighetskoordinator Midt-Telemark
E-post
anita.fredly@redcross.no
Mobil
90882139
Knut Jost Arntzen
Prosjektleder lokal kapasitet
E-post
knut.jost.arntzen@redcross.no
Mobil
995 96 988
Line Wright Lia
Frivillighetskoordinator
E-post
line.lia@redcross.no
Mobil
99408740
Marlena Sljivo
Frivillighetskoordinator
E-post
marlena.sljivo@redcross.no
Mobil
48020757
Harald Tønnes
Rådgiver opplæring
E-post
harald.tonnes@redcross.no
Mobil
99485234
Gloria Leiyan
Frivillighetskoordinator
E-post
gloria.leiyan@redcross.no
Mobil
95159655
Samira Shaya
Flyktningguidekoordinator
E-post
samira.shaya@redcross.no
Mobil
41461911
Tone Evensen
Frivillighetskoordinator Fellesverket Henrys Hus
E-post
tonevehn@gmail.com
Mobil
971 44 254
Kari Landsverk Møllen
Frivillighetskoordinator
E-post
kari.mollen@redcross.no
Mobil
920 24 700
Johan Haukvik
Frivillighetskoordinator
E-post
johan.haukvik@redcross.no
Mobil
990 04 707
Elisabeth Haugen
Leder Bø Frivilligsentral
E-post
elisabeth.haugen@redcross.no
Telefon
35953200

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler