Kontakt Telemark Røde Kors

Telemark Røde Kors har i dag 13 ansatte som betjener 2700 frivillige og 7500 medlemmer.

Besøksadresse: Torggata 6, 3624 Skien
Post: Postboks 3060 Handelstorget, 3707 Skien
Fakturaadresse: Postboks 1562, 7435 Trondheim

Stine Brekka Skoland
Daglig leder
E-post
stine.skoland@redcross.no
Mobil
91616566
Bjørn Runar Foss Sodeland
Kommunikasjonsrådgiver
E-post
bjorn.sodeland@redcross.no
Mobil
45661232
Ellen Haagenrud Grønlid
Nestleder
E-post
ellen.haagenrud.gronlid@redcross.no
Mobil
99505456
Ingrid Eriksrød
Saksbehandler hjelpekorps
E-post
ingrid.eriksrod@redcross.no
Mobil
91889479
Anita Haugo Fredly
Frivillighetskoordinator Midt-Telemark
E-post
anita.fredly@redcross.no
Mobil
90882139
Line Wright Lia
Frivillighetskoordinator
E-post
line.lia@redcross.no
Mobil
99408740
Marlena Sljivo
Frivillighetskoordinator
E-post
marlena.sljivo@redcross.no
Mobil
48020757
Samira Shaya
Flyktningguidekoordinator
E-post
samira.shaya@redcross.no
Mobil
41461911
Gloria Leiyan
Frivillighetskoordinator
E-post
gloria.leiyan@redcross.no
Mobil
95159655
Harald Tønnes
Rådgiver opplæring
E-post
harald.tonnes@redcross.no
Mobil
99485234
Anne Solberg Wåsjø
Koordinator barneaktiviteter og Ferie for alle
E-post
anne.solberg.wasjo@redcross.no
Mobil
92863591
Elisabeth Haugen
Leder Bø Frivilligsentral
E-post
elisabeth.haugen@redcross.no
Telefon
35953200

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler