Kontakt oss

Telemark Røde Kors har i dag 15 ansatte som betjener 2700 frivillige og 7500 medlemmer.

Eli Ducros
Daglig leder
E-post
eli.ducros@redcross.no
Telefon
35905507
Mobil
91782009
Stine Brekka Skoland
Assisterende daglig leder
E-post
stine.skoland@redcross.no
Mobil
91616566
Bjørn Runar Foss Sodeland
Kommunikasjonsrådgiver
E-post
bjorn.sodeland@redcross.no
Telefon
35905519
Mobil
45661232
Ellen Haagenrud Grønlid
Rådgiver Solferinoreiser
E-post
ellen.haagenrud.gronlid@redcross.no
Telefon
35905502
Mobil
99505456
Ingrid Eriksrød
Saksbehandler hjelpekorps
E-post
ingrid.eriksrod@redcross.no
Telefon
35905518
Mobil
91889479
Anita Haugo Fredly
Frivillighetskoordinator Midt-Telemark
E-post
anita.fredly@redcross.no
Mobil
90882139
Line Wright Lia
Frivillighetskoordinator
E-post
line.lia@redcross.no
Telefon
35905508
Mobil
99408740
Marlena Sljivo
Frivillighetskoordinator
E-post
marlena.sljivo@redcross.no
Mobil
48020757
Samira Shaya
Flyktningguidekoordinator
E-post
samira.shaya@redcross.no
Telefon
35905511
Mobil
41461911
Gloria Leiyan
Frivillighetskoordinator Flexid
E-post
gloria.leiyan@redcross.no
Mobil
95159655
Harald Tønnes
Rådgiver opplæring
E-post
harald.tonnes@redcross.no
Telefon
35905512
Mobil
99485234
Mette Dale
Frivillighetskoordinator
E-post
mette.dale@redcross.no
Mobil
95722004
Jeanette Eriksrød
Koordinator barneaktiviteter og Ferie for alle
E-post
jeanett.eriksrod@redcross.no
Telefon
35905510
Mobil
94809825
Amina Alsaaty
Flyktningguidekoordinator Nome
E-post
amina.alsaaty@redcross.no
Mobil
99393159
Elisabeth Haugen
Leder Bø Frivilligsentral
E-post
elisabeth.haugen@redcross.no
Telefon
35953200