Kontakt oss

Lokalforeningsleder Fred Inge Skjærum
E-post: fred.skjerum@rodekors.org
Tlf: 90 08 17 31

Nestleder Eirin Kristiansen 
E-post: eirin@transport-service.no
Tlf: 92 28 13 69

Korpsleder Mari Kristin Tangen
E-post: korpsleder@skien-rodekors.no
Tlf: 95 05 41 49

Leder for Besøksvenn Marlena Sljivo
E-post: marlena.sljivo@redcross.no
Tlf: 48 02 07 57

Leder for Vitnestøtte Merethe Carstens
E-post: merethe.carstens@gmail.com
Tlf: 98 88 75 67

Leder for Besøk til innsatte i fengsel Annbjørg Sommerseter
E-post: anna@norisol.no
Tlf: 97 70 03 51

Leder for Gatemegling Gloria Leyian
E-post: gloria.leyian@redcross.no
Tlf: 95 15 96 55

Leder for Besøksvenn med hund Mette Dale
E-post: mette.dale@redcross.no
Tlf: 95 72 20 04

Leder for Ferie for Alle Anne Wåsjø Hals
E-post: anne.hals@redcross.no
Tlf: 92 86 35 91

Leder for Branngruppe Thomas Bjerkaker

Leder for Dykkergruppe Erik Berberg
E-post: erik.berberg@yara.com
Tlf: 48 25 94 24

Leder for Sykehusguide Mette Dale
E-post: mette.dale@redcross.no
Tlf: 95 72 20 04

Leder for Kriseomsorgsgruppe Anders Nilssen
E-post: andersnilssen@hotmail.com
Tlf: 99 72 41 30

Leder for Leir for funksjonshemmede Ellen Haagenrud Grønlid
E-post: ellen.gronlid@redcross.no
Tlf: 99 50 54 56

Leder for Førstehjelpskurs Bård Lyngestad
E-post: kurs@skien-rodekors.no
Tlf: 90 61 98 54

Leder for Skiens Optimister - seniorvolleyball
E-post: mette.dale@redcross.no
Tlf: 95 72 20 04

Besøksadresse: Steinbruddet 7, 3718 Skien
Postadresse: Postboks 162 Sentrum, 3701 Skien

E-post: post@skien-rodekors.no
OrgNr: 983714404
Bankkonto: 2610 22 02855

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler