Kontakt oss

Lokalforeningsleder Fred Inge Skjærum
E-post: fred.skjerum@rodekors.org
Tlf: 90 08 17 31


Nestleder Ivar Guthu
E-post: admin@skien-rodekors.no
Tlf: 90 28 08 81

Korpsleder Mari Kristin Tangen
E-post: korpsleder@skien-rodekors.no
Tlf: 95 05 41 49

Operativ Leder Mads Nygaard
E-post: operativ.leder@skien-rodekors.no
Tlf: 90 11 42 92

Administrativ leder Leif Arne Glenna
E-post: administrativ.leder@skien-rodekors.no
Tlf: 97 12 28 44

Leder for Beøksvenn Marlena Sljivo
E-post: marlena.sljivo@redcross.no
Tlf: 48 02 07 57

Leder for Flyktningguide Randi Ersnes
E-post: randi.ersnes@gmail.com
Tlf: 95 84 79 85

Leder for Sosial kontakt og nettverksarbeid Gro Hustad
E-post: ghustad1@gmail.com
Tlf: 93 40 47 81

Leder for Sosial kontakt og nettverksarbeid Marit Vollen
E-post: maritvollen@gmail.com
Tlf: 95 88 10 60

Leder for Vitnestøtte Merethe Carstens
E-post: merethe.carstens@gmail.com
Tlf: 98 88 75 67

Leder for Besøk til innsatte i fengsel Annbjørg Sommerseter
E-post: anna@norisol.no
Tlf: 97 70 03 51

Leder for Gatemegling Gloria Leyian
E-post: gloria.leyian@redcross.no
Tlf: 95 15 96 55

Leder for RØFF Kaja Kise
E-post: roff@skien-rodekors.no
Tlf: 95 15 37 41

Leder for Leksehjelp Gloria Leyian
E-post: gloria.leyian@redcross.no
Tlf: 95 15 96 55

Leder for Barnas Røde Kors Noomi Smith
E-post: noomismith@gmail.com
Tlf: 47 14 88 57

Leder for Besøksvenn med hund Mette Dale
E-post: mette.dale@redcross.no
Tlf: 95 72 20 04

Leder for Ferie for Alle Jeanette Eriksrød
E-post: jeanett.eriksrød@redcross.no
Tlf: 94 80 98 25

Leder for Røde Kors Ungdom Amalie Lofthus
E-post: amalie.lofthus@hotmail.no
Tlf: 48 30 26 34

Leder for Branngruppe Morten Nygård
Tlf: 90 92 50 78

Leder for Dykkergruppe Erik Berberg
E-post: erik.berberg@yara.com
Tlf: 48 25 94 24

Leder for Sykehusguide Mette Dale
E-post: mette.dale@redcross.no
Tlf: 95 72 20 04

Leder for Kriseomsorgsgruppe Anders Nilssen
E-post: andersnilssen@hotmail.com
Tlf: 99 72 41 30

Leder for Leir for funksjonshemmede Jeanette Eriksrød
E-post: jeanett.eriksrød@redcross.no
Tlf: 94 80 98 25

Leder for Huskomite Stian Thorstensen
E-post: huskomite@skien-rodekors.no
Tlf: 98 04 02 50

Leder for Hyttekomite Anders Nilssen
E-post: andersnilssen@hotmail.com
Tlf: 99 72 41 30

Leder for Førstehjelpskurs Bård Lyngestad
E-post: kurs@skien-rodekors.no
Tlf: 90 61 98 54

Leder for PR komite Ivar Guthu
E-post: admin@skien-rodekors.no
Tlf: 90 28 08 81

Leder for Volleyballetten Mette Dale
E-post: mette.dale@redcross.no
Tlf: 95 72 20 04

Besøksadresse: Steinbruddet 7, 3718 Skien
Postadresse: Postboks 162 Sentrum, 3701 Skien

E-post: post@skien-rodekors.no
OrgNr: 983714404
Bankkonto: 2610 22 02855