Kontakt Troms Røde Kors

Her finner du kontaktinfo på ansatte, distriktstyret og distriktrådene i Troms Røde Kors

Ansatte i Troms Røde Kors

Daglig Leder Troms Røde Kors
Tord Eriksen
Tel: 957 04 786
E-post: tord.eriksen@redcross.no

Rådgiver Hans Karolius (Finnsnes)
Tel: 917 90 433
E-post: hans.karolius@redcross.no

Administrasjonskonsulent Trond Henningsen
Tel: 990 16 869
E-post: trond.henningsen@redcross.no

Tilrettelegger kommunikasjon Harriet Karlsen
Tel: 905 43 510
E-post: harriet.karlsen@redcross.no

Tilrettelegger migrasjon Midt Wenche Kanstad
Tel: 458 61 880
E-post: wenche.kanstad@redcross.no

Tilrettelegger migrasjon Nord Emilie Teibakk
Tel: 924 94 712
E-post: emilie.teibakk@redcross.no

Distriktsstyret

Leder Trine-Lise W. Fossland, Harstad
Tel: 906 60 855
E-post: tfossland@gmail.com

Nestleder Inger Elvevoll, Harstad
Tel: 997 49 581
E-post: inger.elvevoll@fotball.no

Distriktsrådene
Hjelpekorps

Leder Kjell-Roger Andersen
Tel: 915 80 871
E-post: kjellra@gmail.com

Omsorg
Leder Elling Vatne
Tel: 412 00 095
E-post: elling@nordtroms.no

Ungdom
Leder Brage B. Andreassen
Tel: 416 69 939
E-post: brageba@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Barn i nød trenger din hjelp Bli fadder! Lukk x