Kontakt Troms Røde Kors

Her finner du kontaktinfo på ansatte, distriktstyret og distriktrådene i Troms Røde Kors

Besøks- og postadresse

Havnegata 20
9405 Harstad

E-postadresse Troms Røde Kors

posttroms@redcross.no

Fakturaadresse Troms Røde Kors

Det skal fortrinnsvis sende fakturaer i EHF-format, eventuelt som PDF på e-post til invoice@redcross.no

Organisasjonsnummer / VAT nr: 971 432 489

Parkering

Kommunale parkeringsplasser like utenfor kontoret

Ansatte i Troms Røde Kors

Daglig Leder Troms Røde Kors

Tord Eriksen
Tel: 957 04 786
E-post: tord.eriksen@redcross.no

Rådgiver Hans Karolius (Finnsnes)
Tel: 917 90 433
E-post: hans.karolius@redcross.no

Rådgiver Marit Elverland (Tromsø)
Tel: 951 04 884
E-post: marit.elverland@redcross.no

Administrasjonskonsulent Trond Henningsen
Tel: 990 16 869
E-post: trond.henningsen@redcross.no

Tilrettelegger kommunikasjon Harriet Karlsen
Tel: 905 43 510
E-post: harriet.karlsen@redcross.no

Tilrettelegger migrasjon Midt Wenche Kanstad
Tel: 458 61 880
E-post: wenche.kanstad@redcross.no

Tilrettelegger Nordreisa Fanny Katrine Olsen
Tel: 917 72 012
E-post: fanny.katrine.olsen@redcross.no

 

Distriktsstyret

Leder Trine-Lise W. Fossland, Harstad
Tel: 906 60 855
E-post: tfossland@gmail.com

Nestleder Edd-Magne Torbergsen, Sandstrand
Tel: 911 63 507 
E-post: edd-mt@online.no 

Distriktsrådene
Hjelpekorps

Leder Kjell-Roger Andersen
Tel: 915 80 871
E-post: kjellra@gmail.com

Omsorg
Leder Elling Vatne
Tel: 412 00 095
E-post: elling@nordtroms.no

Ungdom
Leder Eirin Karlsrud Flå
Tel: 984 91 975
E-post: eirin.fla@gmail.com