Kontakt Tromsø Røde Kors

Ønsker du å komme i kontakt med en av de ansatte på kontoret i Tromsø, lokalforeningslederen eller en av våre frivillige i Hjelpekorpset, Omsorg eller Ungdom? Ta gjerne kontakt!

Røde Kors huset i Tromsø

Vi holder til i Jonas Lies gate 31 og du er hjertelig velkommen til å stikke innom.
Du kan også ta kontakt på mail: tromso@redcross.no eller på telefon: 776 13 661

Ansatte

Daglig leder
Sissel Olsen
E-post: sissel.olsen@redcross.no
Tel: 97 79 57 60

 

Administrativ leder
Kjell Roger Andersen
E-post: kjell.andersen@redcross.no
Tel: 97 02 83 08


 

Tilrettelegger Administrasjon
Maria Birkely
E-post: maria.birkely@redcross.no
Tel: 94 97 04 60

 

Tilrettelegger Hjelpekorps 
Odd-Bjørn Sørnes
E-post: odd.sornes@redcross.no
Tel: 90 23 82 50

 

Tilrettelegger Gatemegling
Karen Nilsen
E-post: karen.nilsen@redcross.no
Tel: 90 55 05 75


Tilrettelegger Migrasjon
Sunniva Johansen
E-post: sunniva.johansen@redcross.no
Tel: 91 86 28 43

 

Tilrettelegger Arbeidstrening
Odd-Christian Lilleeng
E-post: odd.lilleeng@redcross.no
Tel: 99 10 88 16

 

 

Tromsø Røde Kors Frivilligsentral 
Monica Røsberg
E-post: monica.rosberg@redcross.no
Tel: 95 47 20 45

 

Frivillige

Lokalforeningsleder i Tromsø Røde Kors
Leif Hovden
E-post: styreleder.tromsork@gmail.com

Leder for Tromsø Røde Kors Hjelpekorps 
Jørn Olsen
Kontakttelefon Hjelpekorpset:
Tel: 99 55 50 00

Leder for Tromsø Røde Kors Omsorg
Vijitha Hegna
E-post: vijitha.hegna@gmail.com
Tel: 92 88 05 99

Leder for Tromsø Røde Kors Ungdom
Lars Isak Bartnes Wikmark
E-post: rodekors.ungdomtromso@gmail.com

Leder for Beredskapsutvalget
Anja Jenssen
E-post: beredskaptromso.rk@gmail.com

 

Sentralbordet Norges Røde Kors

Ønsker du å komme i kontakt med sentralbordet i Norges Røde Kors?
Tel: 22 05 40 00