Kontakt Tromsø Røde Kors

Har du et spørsmål eller ønsker du å komme i kontakt med oss?

Vi holder til i Jonas Lies gate 31 og du er hjertelig velkommen til å stikke innom.

Du kan også ta kontakt på e-post eller sentralbordet:
tromso@redcross.no
Tel: 776 13 661

Postadresse:
Jonas Lies gt 31
9009 Tromsø

Kontakttelefon til Hjelpekorpset:
Tel: 99 55 50 00

Ansatte

 

Sissel Olsen
Daglig leder Tromsø Røde Kors
E-post
sissel.olsen@redcross.no
Telefon
97 79 57 60

 

 

Kjell Roger Andersen
Administrativ leder
E-post
kjell.andersen@redcross.no
Telefon
97 02 83 08

 

 

Maria Birkely
Frivillighetskoordinator Administrasjon
E-post
maria.birkely@redcross.no
Telefon
94 97 04 60

 

 

Kari Lydersen
Leder Frivilligsentralen
E-post
kari.lydersen@redcross.no
Telefon
95 47 20 45

 

 

Odd-Bjørn Sørnes
Frivillighetskoordinator Hjelpekorps og Eksterne kurs
E-post
odd.sornes@redcross.no
Telefon
90 23 82 50

 

 

Ingvild Spinn Skaarseth
Frivillighetskoordinator Besøkstjenesten og Leksehjelp
E-post
ingvild.skaarseth@redcross.no
Telefon
46 89 41 83

 

 

Karen Nilsen
Frivillighetskoordinator Nettverk, Visitortjenesten, Gatemegling og Ungdom
E-post
karen.nilsen@redcross.no
Telefon
90 55 05 75

 

 

Sunniva Johansen
Frivillighetskoordinator Migrasjon
E-post
sunniva.johansen@redcross.no
Telefon
91 86 28 43

 

 

Odd-Christian Lilleeng
Frivillighetskoordinator Arbeidstrening
E-post
odd.lilleeng@redcross.no
Telefon
99 10 88 16

 

 

Frivillige

 

Leif Hovden
Lokalforeningsleder i Tromsø Røde Kors
E-post
styreleder.tromsork@gmail.com

 

 

Jørn Olsen
Leder for Tromsø Røde Kors Hjelpekorps
Telefon
99 55 50 00

 

 

Vijitha Hegna
Leder for Tromsø Røde Kors Omsorg
E-post
vijitha.hegna@gmail.com
Telefon
92 88 05 99

 

 

Lars Isak Bartnes Wikmark
Leder for Tromsø Røde Kors Ungdom
E-post
rodekors.ungdomtromso@gmail.com

 

 

Anja Jenssen
Leder for Beredskapsutvalget
E-post
beredskaptromso.rk@gmail.com

 

 

Sentralbordet Norges Røde Kors

Ønsker du å komme i kontakt med sentralbordet i Norges Røde Kors?
Tel: 22 05 40 00

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler