Einar Buø
daglig leder
E-post
einar.buo@redcross.no
Telefon
38121416
Mobil
41519388
Inger Terese Væting
assisterende daglig leder
E-post
inger.veting@redcross.no
Mobil
95 89 11 56
Edmund Birkedal
frivillighetskoordinator
E-post
edmund.birkedal@redcross.no
Telefon
38 12 14 06
Mobil
48 00 58 10
Bodil Aasheim
Kontorleder Kristiansand Røde Kors
E-post
bodil.aasheim@redcross.no
Telefon
38 10 73 80
Mobil
48 31 99 60
Torbjørn Nilsen
Frivillighetskoordinator
E-post
torbjorn.nilsen@redcross.no
Telefon
38 12 14 09
Mobil
90 87 20 20
Nanna Thune
Frivillighetskoordinator, Kristiansand Røde Kors
E-post
nanna.thune@redcross.no
Mobil
483 19 325
Anders G. Hansson
Rådgiver, Røde Kors Ungdom, nettverk, prosjektutvikling, samarbeid
E-post
anders.hansson@redcross.no
Telefon
38 12 14 04
Mobil
41 31 20 64
Isabelle-Louise Aabel
Frivillighetskoordinator, aktiviteter på mottak, akuttmottak
E-post
Isabelle-Louise.aabel@redcross.no
Mobil
99 27 55 49
Jane Sofie Svendsbø
Rådgiver, kommunikasjon, beredskap, lokalforeningskontakt, prosjekter
E-post
jane.svendsbo@redcross.no
Telefon
38 12 14 03
Mobil
911 83 525
Marte Franck
Flerkultur, fattige EØS-borgere
E-post
marte.franck@redcross.no
Telefon
38 12 14 05
Mobil
47 86 24 38
Malin Wickman
Flerkultur, lokalforeningsutvikling
E-post
malin.wickman@redcross.no
Telefon
38 12 14 07
Mobil
99 70 70 02