Pressetelefon (ikke SMS): 
+47 94 87 29 99

pressevakt@redcross.no

Kommunikasjonssjef

Geir Arne Bore
geir.arne.bore@redcross.no

Frontsjef og innholdsansvarlig

Eivind Sørlie
eivind.sorlie@redcross.no

Kommunikasjonsrådgivere

Olav A. Saltbones
olav.saltbones@redcross.no

Roar Dalmo Moltubak
roar.dalmo.moltubak@redcross.no

Sara Kornberg Corneliussen
sara.kornberg@redcross.no

Thea Næs Rabe
thea.rabe@redcross.no

Truls Brekke
truls.brekke@redcross.no

Magasinredaktør

Marianne Wellen
marianne.wellen@redcross.no

Digital forvaltning, rodekors.no

Peer M. Rohrer
peer.rohrer@redcross.no

Røde Kors på sosiale medier

Twitter
Facebook
Snap: rodekors.no
Instagram
YouTube

Alle pressehenvendelser registreres i våre interne systemer (CIM). Alle personopplysninger behandles i henhold til personopplysningsloven.

Les mer om vår behandling av personopplysninger her.

Sekretariatet

Ansatte

Pressebilder President og Generalsekretær

Få skattefradrag på dine gaver og donasjoner Les mer om skattefradrag Lukk x

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler