Kontakt oss

Kontaktinformasjon for Asker Røde Kors



Besøksadresse: Hasselbakken, Askerveien 47, 1383 Asker
Postadresse: Postboks 227, 1372 Asker
Mobil: 97016098
Epost: morten.staude@rodekors.org

Leder:
Morten Staude, epost: morten.staude@rodekors.org, mobil: 97016098

Korpsleder Hjelpekorps:
Espen Acklam Solberg, epost: espen@taske.no, mobil: 47280000
Vakttelefon: 95242221, epost: post@askerrkh.no

Leder Besøkstjeneste:
Egil Rollheim, epost: egil.rollheim@gmail.com, mobil: 90973463

Leder Flykningguide:
Gro Jahren, epost: gro.jahren.01@rodekors.org, mobil: 41249288

Leder Leksehjelp:
Morten Staude, epost: morten.staude@rodekors.org, mobil: 97016098

Leder Ungdom:
Nora Gulaker, epost: nora.gulaker@gmail.com, mobil 96014095
Azra Numanovic, epost: azra.n@live.no, mobil: 41387356

Leder Camp Solvik:
Gerd A. Refvik, epost: gerd@pidell.no, mobil: 92082527

 

 

 

 

 

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler