Ansatte i Røde Kors i Trøndelag

Her finner du kontaktinformasjon til alle ansatte på distriktskontoret

De ansatte ved distriktskontoret arbeider med å bistå våre frivillige med tilrettelegging av det humanitære arbeidet. Distriktskontoret har kontorsted i Steinkjer og Trondheim.

Marita Hoel Fossen

Daglig leder, Sør-Trøndelag Røde Kors, Nord-Trøndelag Røde Kors og Trondheim Røde Kors
Kontorsted: Steinkjer og Trondheim
Telefon: 468 69 812 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: marita.fossen@redcross.no

Marius Sunde Tvinnereim

Rådgiver kommunikasjon og samfunn
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 930 99 953 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: marius.tvinnereim@redcross.no

Lill Trude Myrslo

Rådgiver kommunikasjon
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 412 96 984 / Sentralbord: +47 74 15 08 80
E-post: lill.myrslo@redcross.no

Svein-Eric Bolland

Seniorrådgiver beredskap
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 905 39 524 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: svein-eric.bolland@redcross.no

Enhet frivillighet

Anne Ulvin

Enhetsleder
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 934 95 191 / Sentralbord: +47 74 15 08 80
E-post: anne.ulvin@redcross.no

Henry Skevik

Rådgiver hjelpekorps
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 970 67 377 / Sentralbord: +47 74 15 08 80
E-post: henry.skevik@redcross.no

Eirin Pålsdatter Eidshaug (vikar for Audhild Vollan)

Rådgiver omsorg
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 406 33 249 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: eirin.palsdatter.eidshaug@redcross.no

Espen Bjerknes (vikar for Mona Jentoftsen)

Rådgiver oppvekst og ungdom
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 977 16 614 / Sentralbord +47 22 05 40 00
E-post: espen.bjerknes@redcross.no

Arne Espen Dillan

Rådgiver opplæring
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 918 39 989 / Sentralbord +47 74 15 08 80
E-post: arne.dillan@redcross.no

Katrine Ingebrigtsen

Rådgiver Ferie for alle
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 922 25 170 / Sentralbord +47 74 15 08 80
E-post: katrine.ingebrigtsen@redcross.no

Sara Bårdstu

Koordinator lokal kapasitet
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 412 41 512 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: sara.bardstu@redcross.no

Marie Borgen Hellerud

Koordinator besøkstjenesten Sør-Trøndelag Røde Kors
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 412 27 440 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: marie.borgen.hellerud@redcross.no

Enhet administrasjon og styring

Veronica Sve

Enhetsleder
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 971 47 839 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: veronica.sve@redcross.no

Wenche Lundås

Rådgiver økonomi, Sør-Trøndelag Røde Kors
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 930 16 150 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: wenche.lundas@redcross.no

Monica Bartnes

Rådgiver økonomi og administrasjon, Nord-Trøndelag Røde Kors
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 412 39 591 / 74 15 08 80 / Sentralbord: +47 74 15 08 80
E-post: monica.bartnes@redcross.no

Eva Merete Stamnes

Rådgiver økonomi, Stjørdal Røde Kors
Kontorsted: Stjørdal
Telefon: 977 74 765 / Sentralbord: +47 74 15 08 80
E-post: eva.merete.stamnes@redcross.no

Enhet prosjekt og lokalt ansatte

Jannike Bostad                                                                             

Enhetsleder
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 926 06 431 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-pos: jannike.bostad@redcross.no

Ida Westerhus   

Koordinator migrasjon og gatemegling
Kontorsted: Steinkjer
Telefon: 924 03 171 / Sentralbord: +47 74 15 08 80
E-post: ida.westerhus@redcross.no

Sissel Thorsen

Daglig leder Namsos Frivilligsentral
Kontorsted: Namsos
Telefon: 469 04 544 / Sentralbord: +47 74 15 08 80
E-post: sissel.thorsen@redcross.no

Tone Smistad

Koordinator nettverk
Kontorsted: Trondheim
Telefon: 412 41 543 / Sentralbord: +47 22 05 40 00
E-post: tone.smistad@redcross.no

Thora Fornes

Koordinator Røde Kors Kafé
Kontorsted: Verdal
Telefon: 977 88 670 / Sentralbord: +47 74 15 08 80
E-post: thora.fornes@redcross.no

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler