Ansatte Agder distriktskontor

Vesterveien 6, 4616 Kristiansand, dk.vestagder@redcross.no

Jonas Ravn Øhlckers
Daglig leder - Aust-Agder Røde Kors og Vest-Agder Røde Kors
E-post
jonas.ohlckers@redcross.no
Mobil
+47 402 09 174

Stab: 

Jane Sofie Svendsbø
Rådgiver kommunikasjon, synlighet og samfunn, kontorsted Kristiansand
E-post
jane.svendsbo@redcross.no
Mobil
+47 911 83 525
Christian Lind
Prosjektrådgiver, kontorsted Kristiansand
E-post
christian.lind@redcross.no
Telefon
+47 22 05 40 00

Enhet for administrasjon og styring: 

Bodil Åsheim
Rådgiver administrasjon og regnskap, kontorsted Kristiansand
E-post
bodil.aasheim@redcross.no
Mobil
+47 483 19 960
Anders G. Hansson
Rådgiver plan, rapportering og tilskudd, kontorsted Kristiansand
E-post
anders.hansson@redcross.no
Mobil
+47 413 12 064
Malin Wickman
Rådgiver råd og utvalg, kontorsted Arendal
E-post
malin.wickman@redcross.no
Mobil
+47 997 07 002

Enhet for frivillighet og organisasjonsutvikling: 

Inger Terese Væting
Enhetsleder, kontorsted Kristiansand
E-post
inger.veting@redcross.no
Mobil
+47 958 91 156
Kjell Moan
Lokalforeningskontakt og rådgiver beredskap, søk og redning, kontorsted Arendal
E-post
kjell.moan@redcross.no
Mobil
+47 402 47 010
Torbjørn Nilsen
Lokalforeningskontakt og rådgiver digitale verktøy, kontorsted Kristiansand
E-post
torbjorn.nilsen@redcross.no
Mobil
+47 412 48 890
Edmund Birkedal
Lokalforeningskontakt og rådgiver oppvekst, kontorsted Kristiansand
E-post
Edmund.birkedal@redcross.no
Mobil
+47 480 05 810
Birgit Weerts
Lokalforeningskontakt og rådgiver sosial inkludering og migrasjon, kontorsted Arendal
E-post
birgit.weerts@redcross.no
Mobil
+47 908 08 061
Ellen Rekdal
Lokalforeningskontakt og rådgiver for opplæring og førstehjelp, kontorsted Arendal
E-post
ellen.rekdal@redcross.no
Mobil
+47 975 34 880
Knut Kjørkleiv
Vikar opplæring, migrasjon, digitale verktøy og NM hjelpekorps, kontorsted Kristiansand
E-post
knut.kjorkleiv@redcross.no
Mobil
40452610

Henris kafè og brukt: 

Bryan Hayes
Koordinator, Henris kafè og brukt, Arendal
E-post
bryan.hayes@redcross.no
Mobil
+47 452 50 302

 

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler