Kontakt Rogaland Røde Kors

Her finner du adresse og kontaktinformasjon til ansatte i Rogaland Røde Kors

Rogaland Røde Kors

Besøksdresse:

Nikkelveien 14
4313 Sandnes
E-post: postrogaland@redcross.no
Telefon: 22 05 40 00

Ansatte på distriktskontoret

DK Per Arne L.
Per Arne Lea
Daglig leder
E-post
per.arne.lea@redcross.no
Mobil
994 41 963
DK Silje L
Silje Lea
Nestleder/kommunikasjon
E-post
Silje.Lea@redcross.no
Mobil
929 82 078
Kvinne med mørkt hår smiler
Vilja Mundheim
Beredskap/Administrasjon/Hytteutleie/ blodgivertjenesten.
Kontorsted
Rogaland
E-post
vilja.mundheim@redcross.no
Mobil
412 44 509
Kvinne med lyst hår smiler
Susanne Moss
Hjelpekorps/RØFF/Søk og redning
Kontorsted
Sandnes
E-post
susanne.moss@redcross.no
Mobil
40 10 97 64
DK Kjersti K.H
Kjersti Krogedal Høie
Flyktningguide (Sandnes/Sola)
E-post
kjersti.krogedal@redcross.no
Mobil
916 30 345
DK Dunja I
Dunja Ibradzic
Flyktningguide (Randaberg)/Temakurs Migrasjon
E-post
dunja.ibradzic@redcross.no
Mobil
416 28 742
DK Helle Aa.
Helle Øvstedal Aanonsen
Plan/Rapportering/Tilskudd/Internasjonalt arbeid
E-post
helle.aanonsen@redcross.no
Mobil
913 86 188
Kvinne med hestehale ser mot kamera
Renate Nordbø
Henry og førstehjelp
Kontorsted
Sandnes
E-post
renate.nordbo@redcross.no
Mobil
+4795279076
lena
Lena Ertesvåg
Rådgiver Hjelpekorps
Kontorsted
Sandnes
E-post
lena.ertesvag@redcross.no
Mobil
+4790803817
Kvine med kort blondt hår ser mot kamera
Berit Opgård
Rådgiver digital frivillighet
Kontorsted
Sandnes
E-post
berit.opgard@redcross.no

 

Røde Kors Førstehjelp - salg av førstehjelpskurs- og utstyr

Besøk nettside til Røde Kors Førstehjelp

DK Rune B (2)
Rune Byre
Avdelingssjef Sør-Vest
E-post
rune.byre@rodekorsforstehjelp.no
Mobil
959 17 152