Kontakt Rogaland Røde Kors

Her finner du oss

Rogaland Røde Kors

Nikkelveien 14
4313 Sandnes

E-post: postrogaland@redcross.no
Telefon: 22 05 40 00

 

Ansattinformasjon distriktskontoret

DK Per Arne L.
Per Arne Lea
Daglig leder
E-post
per.arne.lea@redcross.no
Mobil
994 41 963
DK Silje L
Silje Lea
Ferie for alle, Søknadsportalen, økonomi, rådgiver organisasjonsutvikling
E-post
Silje.Lea@redcross.no
Mobil
929 82 078
MicrosoftTeams-image (4)
Vilja Mundheim
Kontormedarbeider. Booking av Aktivitetssentrene Svanevatn & Marka. Frivillighetskoordinator
Kontorsted
Rogaland
E-post
vilja.mundheim@redcross.no
Mobil
412 44 509
Susanne Moss
Susanne Moss
Digital senior/besøkstjeneste
Kontorsted
Sandnes
E-post
susanne.moss@redcross.no
Mobil
40 10 97 64
DK Cecilie I.
Cecilie Inderdal
Frivillighetskoordinator beredskap, Røde Kors Hjelpekorps
E-post
cecilie.inderdal@redcross.no
Mobil
992 71 974
Guro Bjørknes
Guro Lauvland Bjørknes
Flyktningguidekoordinator sør
Kontorsted
Stavanger
E-post
guro.bjorknes@redcross.no
Mobil
416 28 742
DK Kjersti K.H
Kjersti Krogedal Høie
Frivillighetskoordinator migrasjon
E-post
kjersti.krogedal@redcross.no
Mobil
916 30 345
DK Dunja I
Dunja Ibradzic
Flyktningguidekoordinator Sør (permisjon)
E-post
dunja.ibradzic@redcross.no
Mobil
416 28 742
DK Helle Aa.
Helle Øvstedal Aanonsen
Frivillighetskoordinator Røde Kors Ungdom, int. distriktssamarbeid, migrasjon, turer for funksjonshemmede
E-post
helle.aanonsen@redcross.no
Mobil
913 86 188
Utne
Monica Utne
Flyktningkoordinator
Kontorsted
Haugesund
E-post
monica.utne@redcross.no
Mobil
465 09 480
DK Kjersti Kvale
Kjersti Kvale
Frivillighetskoordinator Nord, RØFF, BARK, leksehjelp, RK-skolen, Korsveien (permisjon)
E-post
kjersti.kvale@redcross.no
Mobil
900 31 836
Ekaterina Pereprosova DK
Ekaterina Pereprosova
Frivillighetskoordinator
Kontorsted
Sandnes
E-post
ekaterina.pereprosova@redcross.no
Mobil
940 82 432
Renate Nordbø
Renate Nordbø
Ansvarlig for Henry-førstehjelp for barnehagebarn
Kontorsted
Sandnes
E-post
renate.nordbo@redcross.no
Mobil
922 32 557

Røde Kors Førstehjelp - salg av førstehjelpskurs- og utstyr

Besøk nettside til Røde Kors Førstehjelp

DK Rune B (2)
Rune Byre
Avdelingssjef Sør-Vest
E-post
rune.byre@rodekorsforstehjelp.no
Mobil
959 17 152