Kontakt Rogaland Røde Kors

Her finner du oss

Rogaland Røde Kors
Hovebakken 4
4306 Sandnes

E-post: postrogaland@redcross.no
Telefon: 51 66 83 30

Ansattinformasjon distriktskontoret

DK Per Arne L.
Per Arne Lea
Daglig leder
E-post
per.arne.lea@redcross.no
Mobil
994 41 963
DK Silje L
Silje Lea
Ferie for alle, Søknadsportalen, økonomi, rådgiver organisasjonsutvikling
E-post
Silje.Lea@redcross.no
Mobil
929 82 078
Skjermbilde 2021-02-22 kl. 20.58.40
Vilja Mundheim
Kontormedarbeider. Booking av Aktivitetssentrene Svanevatn & Marka. Frivillighetskoordinator
Kontorsted
Rogaland
E-post
vilja.mundheim@redcross.no
Mobil
412 44 509
Susanne Moss
Susanne Moss
Digital senior/besøkstjeneste
Kontorsted
Sandnes
E-post
susanne.moss@redcross.no
Mobil
40 10 97 64
DK Cecilie I.
Cecilie Inderdal
Frivillighetskoordinator beredskap, Røde Kors Hjelpekorps
E-post
cecilie.inderdal@redcross.no
Mobil
992 71 974
kontaktperson
Guro Lauvland Bjørknes
Flyktningguidekoordinator sør (vikariat)
Kontorsted
Stavanger
E-post
guro.bjorknes@redcross.no
Mobil
416 28 742
DK Kjersti K.H
Kjersti Krogedal Høie
Frivillighetskoordinator migrasjon
E-post
kjersti.krogedal@redcross.no
Mobil
916 30 345
DK Dunja I
Dunja Ibradzic
Flyktningguidekoordinator Sør (permisjon)
E-post
dunja.ibradzic@redcross.no
Mobil
416 28 742
DK Helle Aa.
Helle Øvstedal Aanonsen
Frivillighetskoordinator Røde Kors Ungdom, int. distriktssamarbeid, migrasjon, turer for funksjonshemmede
E-post
helle.aanonsen@redcross.no
Mobil
913 86 188
DK Kjersti Kvale
Kjersti Kvale
Frivillighetskoordinator Nord, RØFF, BARK, leksehjelp, RK-skolen, Korsveien (permisjon)
E-post
kjersti.kvale@redcross.no
Mobil
900 31 836

Røde Kors Førstehjelp - salg av førstehjelpskurs- og utstyr

Besøk nettside til Røde Kors Førstehjelp

DK Rune B (2)
Rune Byre
Avdelingssjef Sør-Vest
E-post
rune.byre@rodekorsforstehjelp.no
Mobil
959 17 152