Kontakt Rogaland Røde Kors

Her finner du adresse og kontaktinformasjon til ansatte i Rogaland Røde Kors

Rogaland Røde Kors

Besøksdresse:

Nikkelveien 14
4313 Sandnes
E-post: postrogaland@redcross.no
Telefon: 22 05 40 00

Kollektivtrafikk

Buss er eneste kollektivtilbud til Rogaland Distriktskontor med ca. 5 min gange fra busstopp ved Lurabyen og ca. 10 min gange fra UnoX

Buss fra Stavanger

Kolumbus rute 2 eller X40 ved Lura byen

Kolumbus rute 6 ved UnoX (krysset ved Gamleveien og Roald Amundsensgate)

Buss fra Sandnes

Kolumbus rute 2 ved Lurabyen

Kolumbus rute 6 ved UnoX (krysset ved Gamleveien og Roald Amundsensgate)

Ansatte på distriktskontoret

DK Per Arne L.
Per Arne Lea
Daglig leder
E-post
per.arne.lea@redcross.no
Mobil
994 41 963
DK Silje L
Silje Lea
Nestleder/Enhetsleder frivillighet og organisasjonsutvikling
E-post
silje.lea@redcross.no
Mobil
929 82 078
Kvinne med lyst hår smiler
Susanne Moss
Hjelpekorps/RØFF (permisjon)
E-post
susanne.moss@redcross.no
Mobil
40 10 97 64
DK Dunja I
Dunja Ibradzic
Flyktningguide (Randaberg)/Temakurs Migrasjon
E-post
dunja.ibradzic@redcross.no
Mobil
467 94 708
DK Helle Aa.
Helle Øvstedal Aanonsen
Plan/Rapportering/Søknadsportal/Internasjonalt arbeid
E-post
helle.aanonsen@redcross.no
Mobil
913 86 188
Kvinne med hestehale ser mot kamera
Renate Nordbø
Henry og førstehjelp
E-post
renate.nordbo@redcross.no
Mobil
922 32 557
lena
Lena Ertesvåg
Hjelpekorps/RØFF
E-post
lena.ertesvag@redcross.no
Mobil
908 03 817
Kvine med kort blondt hår ser mot kamera
Berit Opgård
Digital frivillighet
E-post
berit.opgard@redcross.no
Mobil
911 13 429
Kvinne med mørkt langt hår i rød jakke, murvegg, ute
Elma Fazlinovic
Migrasjon, Flyktningguide (Stavanger, Sandnes, Sola)
E-post
elma.fazlinovic@redcross.no
Mobil
416 28 742
Kvinne med lyst langt hår i rød jakke, mot vegg, ute
Ingrid Marie Hansen
D-råd Omsorg, Ferie for alle Bark, Besøkstjenesten, Besøksvenn med hund, Visitor
E-post
ingrid.marie.hansen@redcross.no
Mobil
915 61 256

Røde Kors Førstehjelp - salg av førstehjelpskurs- og utstyr

Besøk nettside til Røde Kors Førstehjelp

DK Rune B (2)
Rune Byre
Avdelingssjef Sør-Vest
E-post
rune.byre@rodekorsforstehjelp.no
Mobil
959 17 152