Pressetelefon (ikke SMS): +47 94 87 29 99

pressevakt@redcross.no

Kommunikasjonssjef
Geir Arne Bore

geir.arne.bore@redcross.no

Kommunikasjonsrådgivere


Anna Elizabeth Mohr
anna.mohr@redcross.no


Agnete Bråtun

agnete.bratun@redcross.no

Olav A. Saltbones

olav.saltbones@redcross.no

Roar Dalmo Moltubak

roar.dalmo.moltubak@redcross.no

Sol Sigurjonsdottir
sol@redcross.no

Susanne Werner

susanne.werner@redcross.no


Truls Brekke

truls.brekke@redcross.no

Magasinredaktør
Marianne Wellen

marianne.wellen@redcross.no

Digital forvaltning, rodekors.no
Peer M. Rohrer
peer.rohrer@redcross.no

Røde Kors på sosiale medier

Twitter
Facebook
Instagram
LinkedIn
YouTube

Send oss bilder/video her

Pressemeldinger

Alle pressehenvendelser registreres i våre interne systemer (CIM). Alle personopplysninger behandles i henhold til personopplysningsloven.
Les mer om vår behandling av personopplysninger her.

Sekretariatet

Ansatte

Pressebilder President og Generalsekretær

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler