Kontakt Troms Røde Kors

Her finner du kontaktinfo på ansatte, distriktstyret og distriktrådene i Troms Røde Kors

Besøks- og postadresse

Tore Hundsgate 7
9405 Harstad

E-postadresse Troms Røde Kors

posttroms@redcross.no

Fakturaadresse Troms Røde Kors

Inngående faktura mottas som EHF, iht Norges Røde Kors innkjøpsreglement

Organisasjonsnummer / VAT nr: 971 432 489

Parkering

Kommunale parkeringsplasser like utenfor kontoret

Ansatte i Troms Røde Kors

Daglig Leder Troms Røde Kors

Tord Eriksen
Tel: 957 04 786
E-post: tord.eriksen@redcross.no

Rådgiver Kjell Roger Andersen (Tromsø)
Tel: 915 80 871
E-post: kjell-roger.andersen@redcross.no

Rådgiver økonomi Trond Henningsen
Tel: 990 16 869
E-post: trond.henningsen@redcross.no

Rådgiver Solveig Saue
Tel: 913 07 172
E-post: solveig.saue@redcross.no

Tilrettelegger Midt-Troms Wenche Kanstad
Tel: 458 61 880
E-post: wenche.kanstad@redcross.no

Tilrettelegger Nord Borghild Braastad
Tel: 995 44 080
E-post: borghild.braastad@redcross.no

Distriktsstyret

Leder Edd-Magne Torbergsen, Sandstrand
Tel: 911 63 507 
E-post: edd-mt@online.no 

Distriktsrådene

Hjelpekorps
Leder Lars Stensrud
Tel: 942 24 687
E-post: larsie70@gmail.com

Omsorg
Leder Kirsten Pedersen
Tel: 990 00 726
E-post: kirstenapd@gmail.com

Ungdom
Leder Andreas Fjeldsøe
Tel: 412 89 663
E-post: andreas.fjeldsoe@rodekors.org