Kontakt ansatte

Agder Røde Kors

Terese Væting 2018
Inger Terese Væting
Daglig leder, Agder Røde Kors
E-post
inger.væting@redcross.no
Mobil
+47 958 91 156

Enhet adminstrasjon og styring

Morten Westvik
Morten Westvik
Enhetsleder administrasjon og styring, kontorsted Kristiansand
E-post
morten.westvik@redcross.no
Telefon
+47 992 72 950
Bent Sigmund Olsen beskåret
Bent Sigmund Olsen
Rådgiver plan, rapportering og tilskudd, kontorsted Kristiansand
E-post
bent.olsen@redcross.no
Mobil
+47 977 60 469
Jane Sofie Svendsbø 1
Jane Sofie Svendsbø
Rådgiver kommunikasjon, synlighet og samfunn, lokalforeningskontakt Grimstad
Kontorsted
Kristiansand
E-post
jane.svendsbo@redcross.no
Mobil
+47 911 83 525
Knut Kjørkleiv beskåret web
Knut Kjørkleiv
Rådgiver digitale verktøy og beredskap, lokalforeningskontakt Lista, Mandal, kontorsted Kristiansand
E-post
knut.kjorkleiv@redcross.no
Mobil
40452610

Enhet for frivillighet og organisasjonsutvikling:

Bryan Hayes 2018
Bryan Hayes
Koordinator Ferie for alle, lokalforeningskontakt Hisøy
Kontorsted
Arendal
E-post
bryan.hayes@redcross.no
Mobil
+47 452 50 302
Malin Wickman 2
Malin Wickman
Enhetsleder, kontorsted Kristiansand
Kontorsted
Arendal
E-post
malin.wickman@redcross.no
Mobil
+47 997 07 002
Kjell Moan 2018
Kjell Moan
rådgiver søk og redning, lokalforeningskontakt Arendal, Evje og Hornnes og Vennesla
Kontorsted
Arendal
E-post
kjell.moan@redcross.no
Mobil
+47 402 47 010
Birgit Weerts 2018
Birgit Weerts
Rådgiver sosial inkludering og migrasjon, lokalforeningskontakt Tromøy, kontorsted Arendal
E-post
birgit.weerts@redcross.no
Mobil
+47 908 08 061
Ellen Rekdal 2018
Ellen Rekdal
Rådgiver for opplæring og førstehjelp, lokalforeningskontakt Evje og Hornnes, Risør, kontorsted Arendal
E-post
ellen.rekdal@redcross.no
Mobil
+47 975 34 880
celina hagen
Celina Hagen
Rådgiver oppvekst, BARK (Barnas Røde Kors), Treffpunkt, lokalforeningskontakt Kvinesdal
Kontorsted
Kristiansand
E-post
celina.hagen@redcross.no
Mobil
+47 934 59 849
Ingolf Stenskrog beskåret
Ingolf Stenskrog
Rådgiver oppvekst, Ferie for Alle og lokalforeningskontakt for Lyngdal og Hægebostad
Kontorsted
Kristiansand
E-post
ingolf.stenskrog@redcross.no
Mobil
+47 413 64 799
Frida Hansen Apelseth beskåret
Frida Hansen Apelseth
Seniorrådgiver migrasjon og frivillighet. Lokalforeningskontakt Søgne og Songdalen
Kontorsted
Kristiansand
E-post
frida.hansen@redcross.no
Mobil
+47 900 82 175