Et bilde satt sammen av tre andre bilder. Første bilde viser barn som sitter på en brygge ved vannet. Andre bilde er av en båt. Tredje bilde er av to voksne personer i Røde Kors heldrakt som står foran en av Røde Kors bil.

Asker Røde Kors

Asker Røde Kors benytter frivillige lokale ressurser i sitt arbeid for de som trenger vår hjelp. Lokalforeningen tilbyr mange spennende og meningsfylte aktiviteter.

Kontaktinformasjon til Asker Røde Kors, se nedover på denne siden. 

Følg oss på Asker Røde Kors Facebook. Vårt Hjelpekorps kan du også følge på Facebook og Instagram.

Kontakt oss

Elisabeth Asker
Elisabeth Lundblad
Konsulent
E-post
elisabeth.lundblad@redcross.no
Mobil
922 42 194

Leder:

Morten Staude, epost: morten.staude@rodekors.org, mobil: 97016098

Korpsleder Hjelpekorps:

Elionor Erma Møller, epost: korpsleder@askerrkh.no, mobil: 46937133
Vakttelefon: 95242221, epost: post@askerrkh.no

Besøkstjeneste:

Egil Rollheim, epost: egil.rollheim@gmail.com, mobil: 90973463

Flyktningguide:

Gro Jahren, epost: gro.jahren.01@rodekors.org, mobil: 41249288

Leksehjelp:

Morten Staude, epost: morten.staude@rodekors.org, mobil: 97016098

Ungdom:

Serian Jeng, epost: serianjeng@icloud.com, mobil: 40722666
Alida Ravndal, epost: alida.ravndal@gmail.com, mobil: 48103407

Camp Solvik:

Gerd A. Refvik, epost: gerd@pidell.no, mobil: 92082527

Våre aktiviteter