Et bilde satt sammen av tre andre bilder. Første bilde viser barn som sitter på en brygge ved vannet. Andre bilde er av en båt. Tredje bilde er av to voksne personer i Røde Kors heldrakt som står foran en av Røde Kors bil.

Asker Røde Kors

Asker Røde Kors benytter frivillige lokale ressurser i sitt arbeid for de som trenger vår hjelp. Lokalforeningen tilbyr mange spennende og meningsfylte aktiviteter.

Adresse
Askerveien 47, 1383 ASKER
Telefon
92242194
E-post
asker@rodekors.org
Nestleder
Erik Lund-Isaksen
Leder
Morten Staude

Ekstraordinært årsmøte 2024

Mandag 22. april kl. 18:00 i Nedre Frydendal 3 avholder Asker Røde Kors et ekstraordinært årsmøte. Se årsmøtepapirer her!

Kontaktinformasjon til Asker Røde Kors, se nedover på denne siden. 

Se alle våre aktiviteter nederst! 

Kontakt oss:

Elisabeth Lundblad_2023
Elisabeth Lundblad
Seniorkonsulent
E-post
elisabeth.lundblad@redcross.no
Mobil
922 42 194

Leder:

Morten Staude, epost: morten.staude@rodekors.org, mobil: 97016098

Hjelpekorps:

Elionor Erma Møller, epost: korpsleder@askerrkh.no, mobil: 46937133
Vakttelefon: 95242221, epost: post@askerrkh.no

Besøkstjeneste:

Egil Rollheim, epost: egil.rollheim@gmail.com, mobil: 90973463

Flyktningguide:

Marianne Ihlen, epost: marianne.ihlen.02@rodekors.org, mobil: 91695065

Leksehjelp:

Morten Staude, epost: morten.staude@rodekors.org, mobil: 97016098

Ungdom:

Nora Steen, epost: nora.steen789@gmail.com, mobil: 40092858

Prosjekter for barn og unge:

Gerd Aida Refvik, epost: gerd@pidell.no, mobil: 92082527

Våre aktiviteter