Kontakt oss

Kontaktinformasjon for Asker Røde Kors (status mars 2020):


Besøksadresse: Hasselbakken, Askerveien 47, 1383 Asker
Postadresse: Postboks 227, 1372 Asker
Mobil: 97016098
Epost: morten.staude@rodekors.org

Leder:
Morten Staude, epost: morten.staude@rodekors.org, mobil: 97016098

Korpsleder Hjelpekorps:
Elionor Erma Møller, epost: korpsleder@askerrkh.no, mobil: 46937133
Vakttelefon: 95242221, epost: post@askerrkh.no

Leder Besøkstjeneste:
Egil Rollheim, epost: egil.rollheim@gmail.com, mobil: 90973463

Leder Flykningguide:
Gro Jahren, epost: gro.jahren.01@rodekors.org, mobil: 41249288

Leder Leksehjelp:
Anja Kandal, epost: anjahelen.kandal@gmail.com, mobil: 990 98 430

Leder Ungdom:
Stella Ramborg, epost: stella.ramborg@gmail.com, mobil: 93224833

Leder Camp Solvik:
Gerd A. Refvik, epost: gerd@pidell.no, mobil: 92082527

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler