Ansatte (Kontakt oss)

Vi har flere ansatte som jobber med tilrettelegging for frivillige.

Ansatte:

Marie Stenstadvold
Daglig leder
E-post
marie.stenstadvold@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
911 24 553

_________

Kristine Laundal
Koordinator Migrasjon
E-post
kristine.laundal@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
415 61 223

 

_________  

Ina Lindblom
Koordinator Omsorg og Frivillighet
E-post
ina.lindblom@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
92 08 42 21

 

_________ 

Cathrine Elger
Prosjektleder Fellesverket
E-post
cathrine.elger@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
41 28 88 48

 

_________

Anne-Lise Arneberg
Regnskapsmedarbeider

E-post
anne-lise.arneberg@redcross.no

Mobil
906 11 152

_________

Anthony Chemarum
Miljøarbeider Fellesverket

Mobil
465 67 079

_________ 

Åse Ashraf
Kjøkkenansvarlig Fellesverket

Mobil
978 88 135

_________ 

Anfa Hashi
Prosjektmedarbeider

Mobil
40471990

_________ 

Pauline Kimonda
Ungdomsdelegat

E-post
pauline@ydep.no

Mobil
923 11 586

_________ 

Wyclife O Wamira
Ungdomsdelegat

E-post
wyclifew@ydep.no

Mobil
923 11 578

 

Kontaktinformasjon for styret og aktiviteter

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler