Ansatte (Kontakt oss)

Vi har flere ansatte som jobber med tilrettelegging for frivillige.

Ansatte:

Anne Hodnefjeld
E-post
anne.hodnefjeld@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
95 76 04 30

_________

Kristine Laundal
Rådgiver Migrasjon
E-post
kristine.laundal@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
415 61 223

_________  

Ina Lindblom
Koordinator Omsorg og Frivillighet
E-post
ina.lindblom@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
92 08 42 21

_________ 

Cathrine Elger
Leder Fellesverket
E-post
cathrine.elger@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
41 28 88 48

________

Anfa Hashi
Prosjektmedarbeider
E-post
anfa.hashi@redcross.no
Mobil
40471990

________

Anthony Chemarum
Miljøarbeider Fellesverket
E-post
anthony.kibet.chemarum@redcross.no
Mobil
46567079

________

Åse Ashraf
Kjøkkenansvarlig Fellesverket
E-post
osae.ashraf@hotmail.com
Mobil
978 88 135

________

Pauline Kimonda
Ungdomsdelegat
E-post
pauline@ydep.no
Mobil
923 11 586

________

Wyclife O Wamira
Ungdomsdelegat
E-post
wyclifew@ydep.no
Mobil
92311578

Kontaktinformasjon for styret og aktiviteter

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler