Ansatte

Vi har flere ansatte som jobber med tilrettelegging for frivillige.

oyvindjohnsen Svart hvitt (1)
Øyvind Mikal Rebnord
Daglig leder
Kontorsted
Bærum
E-post
oyvind.rebnord@redcross.no
Mobil
992 77 611
Cathrine
Cathrine Elger
Leder Fellesverket
E-post
cathrine.elger@redcross.no
Telefon
67 80 61 00
Mobil
412 88 848
Anthony
Anthony Chemarum
Miljøarbeider Fellesverket
E-post
anthony.kibet.chemarum@redcross.no
Mobil
465 67 079
Åse
Åse Ashraf
Kjøkkenansvarlig Fellesverket
E-post
osae.ashraf@redcross.no
Mobil
978 88 135
Arill
Arill Gjøsund
Koordinator Oppvekst og Frivillighet
E-post
arill.gjosund@redcross.no
Mobil
901 02 048
mini_1-Katrine
Katrine Sanaker
Koordinator Migrasjon
E-post
katrine.sanaker@redcross.no
Mobil
463 31 502
Trine Røsand
Trine Røsand
Koordinator sosial inkludering og frivillighet
E-post
trine.rosand@redcross.no
Mobil
410 13 001
Abdilaziz
Abdilaziz Mohamed
Lærling, barne- og ungdomsarbeider
E-post
abdilaziz.mohammed@rodekors.org
Mobil
920 73 012
Najat
Najat Derraz
Miljøarbeider BARK/Skytterdalen
Kontorsted
Bærum
E-post
najat.derraz@redcross.no
Mobil
988 422 74
Melisa lite bilde
Melisa Nezic
Lærling, Barne- og ungdomsarbeider
E-post
melisa.nezic@redcross.no
Mobil
452 03 229
Julie lite bilde
Julie Kaada
Lærling, Barne- og ungdomsarbeider
E-post
julie.kaada@redcross.no
Mobil
465 62 356