Ansatte i Drammen Røde Kors

Her finner du telefonnummer og e-post til ansatte i Drammen Røde Kors

84543165_195240958287394_5382095321880854528_o
Marie Stenstadvold
Daglig leder
E-post
marie.stenstadvold@redcross.no
Mobil
911 24 553
78873626_495124391347681_822300995244523520_n (2)
Anikken Emilie Hjelde
Frivillighetskoordinator (Beredskap, hjelpekorps og sosial inkludering)
E-post
anikken.hjelde@redcross.no
Mobil
980 07 474
302144476_398850162411206_2394343412564649705_n
Victoria Ingrid Einagel
Leder Fellesverket
E-post
victoria.einagel@redcross.no
Mobil
993 45 768
305580583_632401338454704_437280059979408183_n
Marit Sola
Koordinator Barnas Røde Kors
E-post
marit.sola@redcross.no
Mobil
413 20 050
Henriette
Henriette Wiig
Koordinator Fellesverket
E-post
henriette.wiig@redcross.no
Mobil
92859318
145208309_182733633631362_1369340253359319267_n
Morghan Najour
Koordinator Fellesverket
E-post
morghan.najour@redcross.no
Mobil
40453593
MicrosoftTeams-image (31)
Marte Dahl
Kafé- og miljøarbeider Fellesverket
E-post
marte.dahl@redcross.no
Mobil
407 56 492
Dilu Adelina
Dilú Matola
Koordinator Leksehjelp
E-post
dilu.matola@redcross.no
Mobil
95221129