Ansatte i Drammen Røde Kors

Her finner du telefonnummer og e-post til ansatte i Drammen Røde Kors

84543165_195240958287394_5382095321880854528_o
Marie Stenstadvold
Daglig leder
E-post
marie.stenstadvold@redcross.no
Mobil
911 24 553
78873626_495124391347681_822300995244523520_n (2)
Anikken Emilie Hjelde
Frivillighetskoordinator
E-post
anikken.hjelde@redcross.no
Mobil
980 07 474
Dipali2
Dipali Gosain
Leder Fellesverket
E-post
dipali.gosain@redcross.no
Mobil
991 25 814
MicrosoftTeams-image (1)
Benedicte Sundli
Koordinator Fellesverket
E-post
benedicte.sundli@redcross.no
Mobil
90525642
523565_10151504908650436_89614927_n (2)
Emily Ann Brown
Koordinator Barnas Røde Kors og leksehjelp 4. trinn
E-post
emily.a.brown@redcross.no
Mobil
47759086
145208309_182733633631362_1369340253359319267_n
Morghan Najour
Koordinator Fellesverket
E-post
morghan.najour@redcross.no
Mobil
40453593
Dilu Adelina
Dilú Matola
Koordinator leksehjelp
E-post
dilu.matola@redcross.no
Mobil
95221129
...........
Esther Kamitanji
Miljøarbeider Barnas Røde Kors
E-post
esther.arienne.kamitanji@redcross.no
Mobil
46942251