Kontaktinformasjon Bergen Røde Kors

Du finner oss i Småstrandgaten 6.

Resepsjonen i Småstrandgaten 6

Ring oss på: 55 30 79 79 
Epost: bergen@redcross.no

Røde Kors-huset på Vetrlidsallmenningen 9

Ring oss på: 41 23 92 67 

Fellesverket i Sverres gate 3

Ring oss på: 40 01 92 81

Kontaktinfo til styre og råd finner du her.

Ansatte i Bergen Røde Kors   

Portrett av mann
Morten Lillestøl Madsen
Daglig leder
E-post
morten.lillestol.madsen@redcross.no
Mobil
930 27 629
Portett av kvinne med lys genser mot bybakgrunn
Tone Mossefin
Organisasjonsrådgiver
E-post
tone.mossefin@redcross.no
Mobil
47 81 30 80
Portrett av smilende kvinne med grøndtspettet skjerf og vind som blåser i håret
Linn Gjerstad
Kommunikasjons- og næringslivsansvarlig
E-post
linn.gjerstad@redcross.no
Telefon
900 66 967
Jan
Jan Bjørgo
Ansvarlig for Røde Kors-huset og beredskap, samt Døråpner
E-post
jan.bjorgo@redcross.no
Telefon
41 23 92 67
Mobil
40 85 33 40
Kjersti
Kjersti Dalehaug
Administrasjons- og regnskapsmedarbeider
E-post
kjersti.dalehaug@redcross.no
Telefon
41 23 15 74
Carina
Carina Hermansen
Koordinator Gatemegling
E-post
carina.hermansen@redcross.no
Mobil
91 85 72 94
hildesagstad
Hilde Sagstad
Koordinator, Kors på halsen og Kompis
E-post
hilde.sagstad@redcross.no
Telefon
481 35 091
Susanne
Susanne Aas
Koordinator EVA
E-post
susanne.aas@redcross.no
Telefon
41 23 96 97
Mobil
41 17 93 42
Michelline
Michelline Biseke
Koordinator Barnas Røde Kors/Leksehjelp/Sommerskole
E-post
michelline.biseke@redcross.no
Mobil
91 85 88 73
NADIAweb
Nadia V. Hagen
Koordinator Flyktningguide
E-post
nadia.hagen@redcross.no
Telefon
412 44 620
Per
Per Henrik Hanssen
Prosjektansvarlig Fellesverket
E-post
per.henrik.hanssen@redcross.no
Telefon
930 61 705
Vidar
Vidar Andreassen
Driftsleder eiendom
E-post
vidar.andreassen@redcross.no
Telefon
55 30 79 70
Mobil
91 18 23 70
nora2
Nora Børø
Koordinator Flerkultur
E-post
nora.boro@redcross.no
Mobil
41 23 21 70
Hilde2
Hilde Amundsen
Koordinator Nettverk etter soning og Visitor
E-post
hilde.amundsen@redcross.no
Telefon
41 39 54 02
Astri
Astri Marie Fretheim
Koordinator Besøkstjenesten
E-post
astri.fretheim@redcross.no
Telefon
41235286
Profil Sigbjørn 158x208
Sigbjørn Torheim
Økonomileder
E-post
sigbjorn.torheim@redcross.no
Telefon
92 26 38 22
marieoenvalset
Marie Oen Valset
Frivilligkoordinator
E-post
marie.oen.valset@redcross.no
Telefon
47 95 92 86
tonekolbjornsen
Tone K. Kolbjørnsen
Koordinator, besøkstjenesten
E-post
tone.kristine.kolbjornsen@redcross.no
Telefon
412 46 278

Vi bruker informasjonskapsler til å forbedre din brukeropplevelse og for at vi skal forstå hvordan du bruker våre nettsider. Personvernregler