Ansatte i Møre og Romsdal Røde Kors

Distriktskontoret skal bistå frivillige med tilrettelegging av det humanitære arbeidet.

Tore Nedregård

Daglig leder
Telefon: 948 73 471
tore.nedregard@redcross.no

Terri Senior

Nestleder. Besøkstjenesten, flyktningguide, norsktrening, Habil
Telefon: 911 45 696
terri.senior@redcross.no

Ragnhild Vatne Bø

Lokalforeningsdrift, IKT, GDPR, informasjon/media
Telefon: 90 89 32 82
ragnhild.vatne@redcross.no

Irene Kvangarsnes Flaaen

Hjelpekorps og Beredskap, RØFF, Økonomi og administrasjon
Telefon: 412 412 41
irene.flaaen@redcross.no 

Kina Grüner

Flyktningguide og Ferie for alle.
Telefon: 920 68 695
kina.gruner@redcross.no

Hilde Brandshaug Vikås

Hjelpekorps og beredskap 
Telefon 922 51 691
hilde.brandshaug.vikas@redcross.no 

Carina Nørve

Senterleder Fellesverket, Habil
Telefon 952 01 778
carina.norve@redcross.no

Esther Bavanai Appadurai Kalvø

Fellesverket, Leksehjelp, Digital leksehjelp, Arbeidstrening, Flyktningguide Ålesund
Telefon: 936 54 540
bavani.appadurai.kalvo@redcross.no

Leif-Otto Gaupset Hareid

Lyd - og lystekniker scenelokalene Fellesverket
Telefon: 472 26 126
leif.hareid@redcross.no

Trond Nore Sørhaug
Nettverksarbeid
Telefon: 99 555 989
trond.sorhaug@redcross.no 

Emily Anne Hoff
Koordinator arbeidstrening Fellesverket
Telefon: 452 75 108
emily.hoff@redcross.no

Karolina Hafström Tafjord
Koordinator Gatemegling Fellesverket
Telefon: 413 64 503
karolina.hafstrom.tafjord@redcross.no