Ansatte

Distriktskontoret skal bistå frivillige med tilrettelegging av det humanitære arbeidet.

Lokalisering på Moa i Ålesund:

Tore Nedregård

Daglig leder
Telefon: 948 73 471
tore.nedregard@redcross.no

Terri Senior

Nestleder. Besøkstjenesten, flyktningguide, norsktrening, Habil
Telefon: 911 45 696
terri.senior@redcross.no

Esther Bavanai Appadurai Kalvø

Treffpunkt/Røde Kors Ungdom, Leksehjelp, Flyktningguide
Telefon: 936 54 540
bavani.appadurai.kalvo@redcross.no

Kristine Røw - deltidsstilling

Treffpunkt - Røde Kors Ungdom
Telefon: 994 699 27
kristine.row@redcross.no 

Ragnhild Vatne Bø

Organisasjon og kommunikasjon
Telefon: 90 89 32 82
ragnhild.vatne@redcross.no

Irene Kvangarsnes Flaaen

Hjelpekorps og Beredskap, RØFF, Økonomi og administrasjon
Telefon: 412 412 41
irene.flaaen@redcross.no 

Kina Grüner

Flyktningguide og Ferie for alle.
Telefon: 920 68 695
kina.gruner@redcross.no

Hilde Brandshaug Vikås

Hjelpekorps og beredskap 
Telefon 922 51 691
hilde.brandshaug.vikas@redcross.no 

Asbjørn Wille

Kurs og opplæring
Telefon: 902 67 320 
asbjorn.wille@redcross.no

Elisabeth Løvold Guerry - deltidsstilling

Migrasjons- og inkluderingsaktiviteter
Telefon: 465 33 728
elisabeth.lovold.guerry@redcross.no  

Wenke Engvik Gjørtz - deltidsstilling

Migrasjons- og inkluderingsaktiviteter
Telefon: 922 39 200
wenke.engvik.gjortz@redcross.no

Fellesverket, lokalisert i Ålesund sentrum:

Carina Nørve

Senterleder Fellesverket, Habil
Telefon 952 01 778
carina.norve@redcross.no

Sandra de Oliveira

Fellesverket, Gatemegling
Telefon: 472 38 523
sandra.de.oliveira@redcross.no 

Kine Trangsrud

Fellesverket, Sosial møteplass og Fargespill
Telefon: 932 12 101
kine.trangsrud@redcross.no

Leif-Otto Gaupset Hareid - deltidsstilling

Lyd - og lystekniker scenelokalene Fellesverket
Telefon: 472 26 126
leif.hareid@redcross.no

Karina Dudek - deltidsstilling

Sosial møteplass Fellesverket
Telefon: 939 66 202
karina.dudek@redcross.no

Nguyen Phu Thanh - deltidsstilling

Sosiale medier Fellesverket
Telefon: 465 33 913
nguyen.phu.thanh@redcross.no

 

Trond Nore Sørhaug - deltidsstilling

Nettverksarbeid
Telefon: 955 55 989
trond.sorhaug@redcross.no